Njoftimet Premium

Shitja e Audi A4 në Gjirokastër

Shitet Audi A4 1.9 tdi ne gjendje shume te mire motorike dhe xheneri. Makina 205400 km origjinal; Makines i jane bere set rrip motori, vaj filtra, 4 goma te reja, frena /disqe frenash et; Nuk k. Gjirokastër
E shitur
Cmimi i diskutushem Gjirokastër
E shitur
Full ext. Dopio kli. Kompiuter ne bo. 2 dvd play. Sistem audio + amplifikator origjinal te audit; Ngjyra bojqielli metaliza. Servise te bera rregullis. Ne gjendje perfekte mekanik. Gjirokastër
E shitur
Audi A4 V6 2500 nafet vit 2004 Gjirokastër
E shitur
Audi A4 2500 nafet vti 2004 V6 Gjirokastër
E shitur
Makina esht n gjendje t mir me targa t reja esht e gatshme per cdo lloj prov Gjirokastër
E shitur
Audi A4 cmim I diskutueshem Gjirokastër
E shitur
Audi A4 1.9 TDI, Ngjyre Gri ne gjendje te mire pune, me kondicioner, xhama elektrik, pasqyra elektrike, me sherbimr te bera, dokumenta te rregullta, dritat kseno Gjirokastër
E shitur