Njoftimet Premium

Shitja e Audi A2 në Gjirokastër

Audi A2 benzine 1.4 ne gjendje te mire motorike dhe xheneri. letra deri ne prill 2018.ndrohet me mercedes E220 naft Gjirokastër
E shitur
Makina eshte ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorrike, eshte 1. 4 benzine, me dokumenta te paguara deri ne mars 2017, e shes ose nderr Gjirokastër
E shitur
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, makine shume ekonomike, medokumenta shqiprar Gjirokastër
E shitur