Njoftimet Premium

Shitja e Audi në Gjirokastër

Shitet audi 80 1.9 me portobagazh, kondicioner xhama elektrik e. mimi i diskutushm Gjirokastër
E shitur
E shitur
Cmimi i diskutushem Gjirokastër
E shitur
Me dokumenta, inpjant gazi dixhital Gjirokastër
E shitur
Okazion, Audi A 3, makina esht me gjendje te mir motorrike dhe xheneri. 1.9 na. I diskutueshe Gjirokastër
E shitur
Inpjant gazi dixhital Gjirokastër
E shitur
Makina esht ekonomike ne gjendje shum te mir servise te bera vajra filtra dhe goma te sapo nderruara letrat per nj vit Gjirokastër
E shitur
Audi A3 benz/gaz dokumentat janar 2018 konsum shume I ulet impjanti nje vit garanci makina ndodhet ne tirane per momentin Gjirokastër
E shitur
Full ext. Dopio kli. Kompiuter ne bo. 2 dvd play. Sistem audio + amplifikator origjinal te audit; Ngjyra bojqielli metaliza. Servise te bera rregullis. Ne gjendje perfekte mekanik. Gjirokastër
E shitur
Shitet audi A6 2.5 tdi tv telefon navi audio bosse makina esht ne gjendje shum te mir dhe ka patur vetem nje pronar ne shqiper Gjirokastër
E shitur
Audi A6 Cuatro 2.5 VITI 2001 makina esht ne gjendje perfekte sherbimet te sapo bera totalisht dhe esht e gatshme per cdo lloj prove dhe kontrol. Me klima e pa perdorur ne shqiperi shum e paste. Gjirokastër
E shitur
Shitet audi A6 2.7 Naft ne gjendje shum te mire motorike dhe xhenerik Gjirokastër
E shitur
dokumentat te regullta skadojen dhjetor 2017 e gatshme per prov Gjirokastër
E shitur
Audi a8 full ext. me goma te reja te 2017.me dokumenta te regullta dhe gjiyhe taksat e pagua. makine luk Gjirokastër
E shitur
Audi A2 benzine 1.4 ne gjendje te mire motorike dhe xheneri. letra deri ne prill 2018.ndrohet me mercedes E220 naft Gjirokastër
E shitur
Shitet audi quatt. spo. makina eshte ne gjendje te shkelqy. shitet per arsye mosperdorimi ose nderohet me makin tjete Gjirokastër
E shitur
Makina esht ne gjendje super me te gjitha sherbimet e bera me goma te reja me letra te sapo prera sportline esht full ngjyr mat cmimi esht pak i diskutueshem Gjirokastër
E shitur
Per ata qe e njohin kete makin 4.2 v8 340 ps Gjirokastër
E shitur
Shitet audi A6. viti 2000. jashte seri. motor 2.5 naf. 180 kuajfu. Quatt. 44. portobaga. ngjyre b. me sedilje me ngroh. me komanda tek timo. me bax. kamio automatic /tron. m. Gjirokastër
E shitur
Audi a3 2.0 naft te gjitha sherbimet e bera gomat 95% makina ska asnje lloj per sherbim e gatshme per cdo prov e duke e cuar neper mekanik cmimi i diskutushem Gjirokastër
E shitur

Shitja e Audi në qytete të tjera