Renault Clio viti 2005, Gri, 1.5L, 203500km

E shitur
Modeli: Clio 
Viti: 2005 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 203500 km
Ngjyra: Gri 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.5 litra
Kuaj fuqi: 65 
Aparat transmisioni: I përparmë 
Renault Clio 1.5 dci 2005 me sherbimet te kryera. Letrat I mbarojne ne 5 shkurt 2020. E shes per aresye mosperdorimi sepse Kam dhe makine tjeter.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.