Njoftimet Premium

Shitja e Ford Windstar në Shqipëri

Ford wind star model amerikan viti 2002, benzine gaz impjanti landi renzo 6 + 1 vende kamjo automatik kondocioner plus 2 pal goma dhe disqe rezer. letra te paguara per nji vit nuk ekape taks. Durrës
E shitur
Ford wind star model amerikan viti 2002 motorr 3.8 benzine gaz impjanti landi renzo 6 + 1 vende kamjo automatik kondocioner plus 2 pal goma dhe disqe rezer. letra te paguara per nji vit nu. Durrës
E shitur
1.9 nafte ne gjendje shume te mire cmimi i diskutueshem Fier
E shitur
Ford Model Usa wind star xl viti prodhimit 2002, Motorr 3.8 beznin + gaz isapo montuar nga markat ma te mira Landirenzo, isapo targuar letra te paguara per 1 vit se kap taksa lluksit, 6 + 1 vend. Durrës
E shitur

Premiera e minivanit Ford Windstar u zhvillua në 1994. Makina doli të ishte moderne dhe me stil në dizajn. Si motor kryesor në këto makina u instalua një motor benzine V6 me një vëllim prej 3.0 litrash. Windstar u mblodh në Kanada. Ky minivan i sigurt i familjes ka një brendësi të madhe të rehatshme, shikueshmëri të mirë, izolim të shkëlqyeshëm të zërit dhe bojëra me cilësi të lartë. Pronarët e Ford Windstar shënojnë pajisje të mira teknike, të cilat përfshijnë një sistem audio me cilësi të lartë dhe pajisje elektrike të plotë. Për më tepër, ky model ka një nivel të mirë të sistemeve të sigurisë, i cili përfshin ABS, airbag anësore dhe të përparmë për të gjithë pasagjerët dhe shoferin.

Ford Windstar general form
Ford Windstar side view
Ford Windstar back view

Shitja e Ford në qytete të tjera