Njoftimet Premium

Shitja e Ford Transit në Shqipëri

Shitet Ford Transit Connect 1.8 tdci viti 2011, km 195000, me tvsh te paguar sapo ardhur nga Siena Italia Fier
4 600€
I diskutueshëm
Shitet Ford tranzit ne gjendje pune me motorr te ri dhe bateri te. me disqe alumin. 500.000 l. shitet per arsye mos perdorimj letrat kane mbaruar ne nentor 2017 Korçë
3 950€
Ford Transi; Motor nafte 2.2 cc; Viti 2006; Dogana e pagu. Pa targa me Tiranë
5 000€
Ford Transit Connect 1.8 TDCi; Viti 2007; 240'000 km origjinale; E sapo ardhur me dogane te paguar; gati per targa; Ne gjendje shume te mire si nga ana motorrike, xhenerike dhe ajo estetike; . Durrës
3 400€
Shitet Ford Transit Van, viti 2011 2.0 Tdci, Kambio Manuale, 300.000 km, ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike Tiranë
5 000€
Shitet Ford Transit Van, viti 2011 2.0 Tdci, Kambio Manuale, 300.000 km, ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike Tiranë
5 000€
Viti: 1990; ; Kilometrazhi: 200000 km; ; Kutia e shpejtsis: Mekanike Tiranë
2 000€
Viti: 2017; ; Kilometrazhi: 30000 km; ; Kutia e shpejtsis: Mekanike Itali
14 750€
Viti: 2009; ; Kilometrazhi: 60000 km; ; Kutia e shpejtsis: Mekanike Tiranë
5 500€
makina esht ne gjendje shum te m. vetshkarkue. me dekumenta te rregull. te interesuarit te kontakti ne nr t. 0696259151; ju lutem telefonata serio. cmim 5.500 lek i padiskutushem Fier
E shitur
Fugoni esht ne gjendje pune te mir por esht pa letra Pogradec
E shitur
Sapo ka ardhur nga Italia me dogan te paguar; Vetshkarkus 3 pozicjone; Cmimi i diskutushem Durrës
E shitur
makina ne gjendje shume te mire; -Viti 2004; -2.0 nafte; -kamio manuale,; - sherbimet te gjitha te bera; - goma 80% te reja; -Cmimi i diskutueshem Tiranë
E shitur
Shitet Ford Transit 8 + 1 Autoveture,; -Viti 2004; -2.0 Nafte; -makina ne gjendje shume te mire; -kamio manuale; - sherbimet te gjitha te bera; - goma 80% te reja; - Cmimi 3300 Euro i Diskutueshem Tiranë
E shitur
Ford trsnzit 5 + 1 ne gjendje te mir motorrike dhe xhenerike shitet per arsye mosperdorimi me dekumenta deri ne gusht 2018 Fier
E shitur
Shitet ford tranzit per arsye emigrim. Cmimi i disutushem Fier
E shitur
Shitet ford transit 8 + 1; makina eshte ne gjendje shume te mire, e paisur me letra te rregullta, me targa te verdha dhe siguracionin perkates, makina eshte e vitit 2001 ne gjendje shum te mire Lezhë
E shitur
Shitet fugoni i vitit 2005 per arsye mosperdori. Gjendje shume e mire Fier
E shitur
Shitet ford transit per arsyje mos pordorimi; Makina eshte pa letra; Eshte ne gjendje te mir; Nr tel 0697999911; Qmimi i diskutushem Kukës
E shitur
Shitet Ford Transit Connect 1.8 TDDI, viti 2002, km 213000, me tvh te pagu. cmimi 3400 eu. sapo ardhur nga Siena Ital Fier
E shitur

Ford Transit është një seri furgona mallrash dhe minibusë të prodhuar nga Ford Motor në Evropë. Ford Transit konsiderohet më i popullarizuari automjet i lehtë komercial në Evropë. Që nga viti 1965, kur filloi prodhimi i këtyre makinave, u prodhuan më shumë se 6 milion Ford Transit. Furgon i gjashtë miliontë u mblodh në Mars 2009. Përgjatë historisë së tij, Transit ka qenë gjithmonë i njohur me shoferët dhe ka qenë vazhdimisht në kërkesë të lartë midis klientëve. Sigurisht, shumë ka ndryshuar që kur u nxorrën modelet e para, megjithatë, besueshmëria, efektiviteti i kostos, universaliteti dhe efikasiteti kaluan gjenerata pas gjenerata. Sot, kjo makinë ka një dizajn modern, një brendësi të rehatshme dhe motorët ekonomikë.

Ford Transit general form
Ford Transit side view
Ford Transit back view

Shitja e Ford në qytete të tjera