Njoftimet Premium

Shitja e Ford Transit në Shqipëri

Shitet Ford Transit Connect 1.8 tdci viti 2011, km 195000, me tvsh te paguar sapo ardhur nga Siena Italia Fier
4 600€
I diskutueshëm
Shitet Ford tranzit ne gjendje pune me motorr te ri dhe bateri te. me disqe alumin. 500.000 l. shitet per arsye mos perdorimj letrat kane mbaruar ne nentor 2017 Korçë
3 950€
Ford Transi; Motor nafte 2.2 cc; Viti 2006; Dogana e pagu. Pa targa me Tiranë
5 000€
Ford Transit Connect 1.8 TDCi; Viti 2007; 240'000 km origjinale; E sapo ardhur me dogane te paguar; gati per targa; Ne gjendje shume te mire si nga ana motorrike, xhenerike dhe ajo estetike; . Durrës
3 400€
Shitet Ford Transit Van, viti 2011 2.0 Tdci, Kambio Manuale, 300.000 km, ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike Tiranë
5 000€
Shitet Ford Transit Van, viti 2011 2.0 Tdci, Kambio Manuale, 300.000 km, ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike Tiranë
5 000€
Shitet ford transit dopjo gom, dopjo gabin me te gjitha sherbimet te kryer; Makina eshte me dokumenta deri ne shtator 2020; Shitet per arsye mosperdorim; te interesuarit te kontaktojne ne nr e ce. Lushnjë
E shitur
Shitet ford transit dopjo gom, dopjo gabin me te gjitha sherbimet te kryer; Makina eshte me dokumenta deri ne shtator 2020; Shitet per arsye mosperdorim; te interesuarit te kontaktojne ne nr e ce. Lushnjë
E shitur
Shitet Ford transit viti 2009 super gjendje makina esht me letra deri ne fund te prillit 2020 vaj e filter sapo jan nderruar makina esht shum e paster me gjama te zi orgjinale makina esht pe. Tiranë
E shitur
Shitet Ford Transit, viti 2005, e sapo ardhur nga Gjermania; Pa dogane Tiranë
E shitur
Makina eshte ne gjendje shume te mire! Vlorë
E shitur
Makina eshte ne gjendje shume te mire! Vlorë
E shitur
Ford Transit Connect 1.8 TDCi; Viti 2007; 255'000 km origjinale; E sapo ardhur me dogane te paguar; gati per targa; Ne gjendje shume te mire si nga ana motorrike, xhenerike dhe ajo estetike; . Durrës
E shitur
SHITET FORD KAMIONCIN VETSHKARKUESE NGA TE TRE ANET; ME DOKUMENTA TE RREGULLTA DERI ME 1 DHJETOR TE 2020 MAKINA ASHT AKULL E RE E PERDORUR VETUM NJE MUAJ NE SHQIPERI; QMIMI 8000 EURO I DISKUTUESHE. Durrës
E shitur
Shesim fugon Ford Transit 8 + 1 vendesh i viti 2006 per arsye emigri. Makina esht shum e mirembajtur dhe ne gjendje shum te mire motorrike dhe gjeneri. Ka 189000 kilometra origjina. Cmim. Tiranë
E shitur

Ford Transit është një seri furgona mallrash dhe minibusë të prodhuar nga Ford Motor në Evropë. Ford Transit konsiderohet më i popullarizuari automjet i lehtë komercial në Evropë. Që nga viti 1965, kur filloi prodhimi i këtyre makinave, u prodhuan më shumë se 6 milion Ford Transit. Furgon i gjashtë miliontë u mblodh në Mars 2009. Përgjatë historisë së tij, Transit ka qenë gjithmonë i njohur me shoferët dhe ka qenë vazhdimisht në kërkesë të lartë midis klientëve. Sigurisht, shumë ka ndryshuar që kur u nxorrën modelet e para, megjithatë, besueshmëria, efektiviteti i kostos, universaliteti dhe efikasiteti kaluan gjenerata pas gjenerata. Sot, kjo makinë ka një dizajn modern, një brendësi të rehatshme dhe motorët ekonomikë.

Ford Transit general form
Ford Transit side view
Ford Transit back view

Shitja e Ford në qytete të tjera