Njoftimet Premium

Shitja e Ford S-MAX në Shqipëri

FORD S-MAX TITANIUM 2.0 TDCI VITI 2007, KM 177000, ME TVSH TE PAGU. SAPO ARDHUR NGA SIENA ITA. Borici Auto Tregti automjetesh Mbrostar ura Fier, autoborici@gma. com Fier
5 300€
Okazion shitet Ford S Max 1.8 naft shum ekonomike fu. Nder ma full ner for. Me dopia klim arbs arbeg pilot xhamat eletrik e te erret original navigator disqe aluminit gomat te re. Tapicer. Shkodër
3 700€
Okazion shitet ford grand S m. 1.8 naft shum ekonomi. familia. shum kumode e mir t. e re shum e past. full fu. ardhur nga austria me dogan te pagu. disqe e goma te re. dopio kl. xhamat t. Shkodër
3 899€
I diskutueshëm
Ford S-Max Convers 2.0 Diesel, Viti Prodhimit Fundi 2008 me 144.000 km, i sapo ardhur, me dogan te paguar, gati per targa, i pa perdorur fare ne Shqiperi, kamio automatike, xhama te zinj origjinal. Fier
5 300€
I diskutueshëm
Ford S-Max 2.0 TDCI; Viti prodhimit 2007; Tavan Xhami Panoramike; Xhama te Zinj Origjinale; Sensor parkimi para& mbrapa origjinale; Sapo ardhur e pa perdorur fare ne shqiper; Gjendje perfekt. Fier
4 999€
SHITET FORD S-MAX TITANIUM 2.0 TDCI VITI 2007, KM 177000, ME TVSH TE PAGU. CMIMI 5500 EURO SAPO ARDHUR NGA SIENA ITAL Fier
5 500€
Ford S - MAX SHITET - Nderrohet Shitet ford S MAX - viti prodhimit 2009 ngjyre kafe e erret - klim auto - kamjo automatik - motorr 2.0 nafte - xhamat te zi origjinal - kompjuter diagnostikimi bord. Tiranë
6 900€
Makina e sapo ardhur nga Gjermania; Modeli: S-Max Titanium, 6 + 1 vende; Viti i prodhimit: Qershor 2007; Kambio: Manuale, 6 + 1 marsha; Kilometrazhi: 208, 000 km; Ngjyra blu metalixato; Dogane e paguar. Fier
5 130€
Viti: 2010; ; Kilometrazhi: 110000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Fier
9 500€
Makina ne gjendje perfekte dhe e ardhur nga zvicrra para pak kohes. me dokumentacione te sapobera deri ne janar 2019. makina esht ekonomike dhe mjaft e pershtatshme per familj. te gjith. Elbasan
E shitur
Shitet makina Ford S-max e vitit 2007/8 kamio manual 6 + 1marshe 'nafte 2.0cc shume ekonomike dhe makine shume e mirmbajtur me dokumenta te rregullta gjer n qershor 2018 'tavan panaromi. Tiranë
E shitur
FORD S-MAX; Ne gjendje shume te mire Tiranë
E shitur
Shitet makina Ford S-max e vitit 2007/8 kamio manual 6 + 1marshe 'nafte 2.0cc shume ekonomike dhe makine shume e mirmbajtur me dokumenta te rregullta gjer n qershor 2018 'tavan panaromi. Tiranë
E shitur
Shitet makina Ford S-max e vitit 2007/8 kamio manual 6 + 1marshe 'nafte 2.0cc shume ekonomike dhe makine shume e mirmbajtur me dokumenta te rregullta gjer n qershor 2018 'tavan panaromi. Tiranë
E shitur
Shitet makina Ford S-max e vitit 2007/8 kamio manual 6 + 1marshe 'nafte 2.0cc shume ekonomike dhe makine shume e mirmbajtur me dokumenta te rregullta gjer n qershor 2018 'tavan panaromi. Tiranë
E shitur
Shitet makina Ford S-max e vitit 2007/8 kamio manual 6 + 1marshe 'nafte 2.0cc shume ekonomike dhe makine shume e mirmbajtur me dokumenta te rregullta gjer n qershor 2018 'tavan panaromi. Tiranë
E shitur
shitet ford ex-max shum e mirmbajdur e paster nga mbrenda 6 + 1 vende goma te reja letrat der dhjetor kamio atomat sensor parkimi para dhe mbrapa. 0684869017 Lushnjë
E shitur
Shitet Ford S-MAX 2.0 disel e sapoardhur me dogane te paguar viti dhjetor 2007 7 vendeshe sendilet e pasme lehtesisht te paloseshme Kambio manuale me 6 + 1 marshe clima tronic bi zona pilo. Kavajë
E shitur
Ford S-Max i prodhimit 2009 me kamje automati. Makina eshte 6 + 1 vende, me motor nafte!; Eshte ne gjendje perfek. Sherbimet e be. Ajer i kondicionuar, Airbag, Sedile me ngrohje, Senso. Tiranë
E shitur
Ford S-Max Abs Airbag Esp 1.8 nafte TDCi Viti dhjetor 2006 Kambie manuale Xhama te zinj 2 baxha xhami Sedilje meshin Goma te reja Vaj filtra sherbime te sapo kryera Me liber sherbimesh Makin. Tiranë
E shitur

Premiera zyrtare e minivanit Ford S-MAX u zhvillua në Sallonin Ndërkombëtar i Automjeteve në Gjenevë në vitin 2006. Kjo veturë është e ndërtuar në të njëjtën platformë si Ford Galaxy. Në S-MAX ulen pesë persona, por dy vende të tjera mund të shtohen si opsion. Në vitin 2007, ky minivan u emërua vetura e vitit në Evropë. Në Janar e vitit 2010, S-MAX u ridizenjua. Fenerët dhe parakolpi i përparmë janë ndryshuar, janë shfaqur formacione anësore të kromit. Në Sallonin Ndërkombëtar të Automjeteve në Paris në vitin 2014 u shfaq gjenerata e dytë Ford S-MAX. Kjo veturë është e ndërtuar në platformën e gjeneratës së pestë Ford Mondeo. Gjenerata e dytë S-MAX është e pajisur me turbomotor benzinë EcoBoost me 1.5 litra dhe 2.0 litra dhe një motor nafte me dy litra. Çmimi i minivanit S-MAX në tregun evropian fillon nga 30 500 euro.

Ford S-MAX general form
Ford S-MAX side view
Ford S-MAX back view

Shitja e Ford në qytete të tjera