Njoftimet Premium

Shitja e Ford Ranger në Shqipëri

Makina eshte ne gjendje shum te mir teknike dhe motorike pa ndryshk me dogan me klima me 4 perta eshte 4x4 me mbyllje automatike te dyereve, MIT pullbar anash mbrapa dhe lart, , makina eshte. Fier
1€
Shitet ford ranger me letra ne gjendje shum te mire 5500 i padikutueshem Lezhë
5 500€
Shitet ford ranger e sapoardhur ne gjendje te shkelqyer motorrike ashtu dhe xhenerike viti 2006 cmimi 6200 i diskutushem 137 mije km Fier
6 200€
Makina eshte ne gjendje te mire teknike dhe inxhenjeri. Makina ka ardhur nga German. Makina eshte me dogan te paguar, dhe ka 200mij km te vet. E gatshme per cdo lloj prove Fier
4 900€
Makina eshte e cdoganuar me 4 porta eshte me klima, eshte 4x4, eshte e gatshme per CDO lloj prove dhe kontrolli Fier
5 700€
Viti: 2007; ; Kilometrazhi: 20000 km; ; Kutia e shpejtsis: Mekanike Fier
6 900€
Shitet ford ranger 2003 i ardhur nga greqia pa dogan 2.5 disel me 175 mi kilometra shume makin e mire 6000 mi euro i diskutusem Shkodër
E shitur
Shitet per arsye mos perdrimi; Eshte ne gjendje shume te mir; Vetem nga nje perdorues qe nga 0 km deri tan; 2.5 me naft 4x4 Tiranë
E shitur
Shitet per arsye mosperdori. e perdorur nga nje pers. e gatshme per cdo lloj pro. 2.5 na. 44 Tiranë
E shitur
Makina eshte 2.5 naft 4x4; Vetem nga nje perdorue; E gatshme per cdo lloj prov Tiranë
E shitur
Shitet Ford Ranger i vitit 2000 shuper gjendje gati per cdo prove me timon ne krah te djatht Tiranë
E shitur
Makina eshte e perdorur vetem nga nje pers. e gatshme per cdo lloj prov Tiranë
E shitur
"Ford Everest " Viti: 2008; Vende: 6 + 1; Karburanti nafte; Motori: 2.95L; Kambio automatike; 106194 kilometra; tapiceri: lekure ngjyre bezh. Gjendja teknike: shume e mire; Bateria zevendesua. Tiranë
E shitur
Ford 4x4. 250 Turbo ne gjendje shum t mir gomat pothuajse te reja mund ta kontrolloni ku te doni Korçë
E shitur
Ford Ranger 4x4 2.5, viti 2004, me Nafte, 308500 km te vetat, Targa Shqipta. Taksa te paguara deri ne Maj 2018. Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerik Tiranë
E shitur
Shitet forg ranger e ardhur nga suedia ne gjendje shum te mir goma te reja tapiceri shum e paster motorri perfekt 4 dyer xhama elektrik 4x4 dy bateri te te sapo nderruara makina si ka ardhur nu. Fier
E shitur
Ford range klima sendilet me ngroese; E gacme per cdo lloj prov Elbasan
E shitur
klima; VITI 2003; servo; abs; airbag; 44; per info + 38649860014 viber; makina dhe jasht vendit ben te Noteri Per perkthim pa problem 049860014 Durrës
E shitur
Shitet Ford Ranger Limited Full option; 2.2 Nafte; viti 2016; 25000 KM; pa dogane; me targa Zvicre; Cmimi 18.000 Euro Tiranë
E shitur
Makine e past. Ne gjendje shum te mi. E gatshme per cdo lloj pro. Cmimi i diskutueshem Peqin
E shitur

Prodhimi i pickup Ford Ranger për tregjet evropiane dhe aziatike filloi në vitin 1998 në një fabrikë në Tajlandë. Në 2002, Ranger u modernizua dhe mori një pamje të re. Gjenerata e dytë të pickup Ranger u prodhua nga 2006 deri në 2011. Makinat u dërguan në tregun evropian nga një fabrikë në Tajlandë. Në vitin 2009 u krye ristilimi i modelit. Pickup i gjeneratës së tretë Ford Ranger, i zhvilluar nga filiali australian i Ford Motor Company, debutoi në 2011. Prodhimi i këtyre makinave është i angazhuar në fabrika në Tajlandë, Afrikën e Jugut dhe Argjentinë. Në vitin 2015, Ranger u modernizua seriozisht: ndryshoi dizajni i pickup-it dhe brendësinë e tij, u shfaq një panel i ri instrumentesh, një sistem i ri multimedial, në vend të përforcuesit hidro të timonit, në makinë filloi të instalojë një përforcues elektrik e timonit.

Ford Ranger general form
Ford Ranger side view
Ford Ranger back view

Shitja e Ford në qytete të tjera