Njoftimet Premium

Shitja e Ford Puma në Shqipëri

Shitet Ford Puma, motorri 1.2 benzin/gaz, viti 2000; Me letra te prera deri ne gusht 2020; Me sherbime te kryera; E gatshme per cdo lloj prove; Cmimi 1200, i diskutueshem; Nr tel: 0699844147 Tiranë
E shitur
Shitet ford puma ne gjendje shum te mir Kavajë
E shitur
Shitet ford puma i vitit 2000. Motorr 1.4 benzin letrat dhe taksat i ka te paguara der ne shtator te vitit 2018 makina esht e mir si nga ana motorrike dhe xhenerike gomat i ka te reja disj. Berat
E shitur
Ford puma 1.4 benzine me letra deri ne maj dhe siguracion deri ne dhjetor 2018.ne gjendje te mire xhenerike dhe motorike si dhe shume e paster si brenda ashtu edhe jash. nr tel 0692654390. Vlorë
E shitur
Shitet ford puma viti 1997. motor1.4 benzin shum ekonomik sa po i jan mbyllur letrat ska as nje vit pa papaguar eshte ne gjendje shum te mire e gatshme per cdo lloj prove cmimi 500 lek pak. Berat
E shitur
ford puma me letra te paguara 1.2 benxine tek dere Tiranë
E shitur
sHITET FORD PUMA 1.388 BENZINE VITI FUNDI I 99; MAKINA ESHTE SHUME E MBAJTUR NGA BRENDA DHE NGA JASHTE, GJENDJE TE MIRE MOTORIKE DHE XHENERIK. CMIMI 1200EURO I DISKUTUESH; MAKINA NDODHET N. Vlorë
E shitur
Shiotet ford puma fundi i 99 motor 1.388 benzine me letra deri ne 15/05/2018. shume e paster nga brenda dhe jashte ne gjendje te mire motorrike dhe xheneri. makina ndodhet ne himar. cmim. Vlorë
E shitur
Shitet ford puma viti fundi i 99. makina eshte super e mbajtur me letra deri ne 15 maj 18. xhama elektrik mbyllje me pult shume e paster nga brenda dhe jasht; Makina ndodhet ne Himare, cmim. Vlorë
E shitur
Ford Puma viti `98 motorr 1.7 gaz benzin 125 kuaj fu. taksa siguracion t paguara deri n korrik2018, makina ka nevoje vetem per kolaudim sepse ka ngelur nga gazrat dhe ka problem me minimon. Sarandë
E shitur
Ford 6 vende vit prodhimi 200; 0699641575 Korçë
E shitur

Coupe kompakte Ford Puma u prodhua nga 1997 deri në 2001 në qytetin gjerman të Këlnit. Kjo veturë u krijua në platformën e rrotave aktive të përparme të modelit Fiesta dhe u shit vetëm në tregun evropian. Në vitin 2019, kompania Ford Motor vendosi të kthehej në këtë emër dhe krijoi një crossover kompakt, i cili bazohet në hatchback-in e gjeneratës së fundit Fiesta. Ford Puma i ri për tregun evropian do të pajiset me një turbomotor me një litër me një kapacitet 125 kuaj fuqi. Për më tepër, klientëve u ofrohen opsione me një motor hibrid. Në të ardhmen, planifikohet të prodhohet një version me një motor nafte. Kutia e shpejtësisë të Puma: mekanike me gjashtë shpejtësi ose robotike me shtatë shpejtësi. Tani makina me rrota aktive para, planet për prodhimin e versioneve me katër rrota aktive nuk janë raportuar ende.

Ford Puma general form
Ford Puma side view
Ford Puma back view

Shitja e Ford në qytete të tjera