Njoftimet Premium

Shitja e Ford Mustang në Shqipëri

USA vehicle located in the port of Athens Greece for export vehicle runs and drive. fully loaded model 2.3 liter motor; ; information request by emai Tiranë
17 000€
Ford Mustang 3.7 Benzin i vitit 2013 me 166.000km, kamio manuale, klima, cd, sallon Premium Reca. ne gjendje perfekte estetike dhe xheneri; cmimi: 16.900 i diskutueshem ose ndrrohet; cel. Fier
16 900€
Sapo erd. Ford mustang 2013 3.7 V6 benzin, kamio manuale, Super mjet, me 130 km orgjinale me garanci Fier
16 900€
I diskutueshëm
Ford Mustang GT 2015 5.0 v8; ; -Kamera e mbrapme; ; -Sistem Marmitash Borla Atak; ; -Ndezje, fikje makines me pult; ; -Mbyllje, hapje me sensor; ; -GPS, Video Input, USB, Aux, Kamera etc; ; -SHRBIMET. Tiranë
31 500€
I diskutueshëm
; Shitet Ford Mustang! E sa po ardhur nga USA me dogane te paguar dhe e targu. Me motor 2.3 Ecoboost Turbo 320 hp premium ne gjendje shum te mir me te gjitha sherbimet e kryera nga fordi disqe. Tiranë
E shitur
Ford Mustang 3.7 Benzin i vitit 2013 me 167.000km, kamio manuale, ngjyra jeshile me nuanc, klima, cd, sallon Premium, dritat xenon, kroskot me 5ngjyra, timoni me butona, led te dyert, marmita m. Fier
E shitur
Sapo erd. Ford mustang 2013 3.7v6 benzin, kamio manuale, Super mjet, me 130 km orgjinale me garanci, cmimi 14000 euro i diskutushem mundesi nderrimi, cel 0695125292 Fier
E shitur
FORD MUSTANG 4.0 BENXIN GAZ SUPER GJENDJE ME LETRA PER NJE VIT TE PAGUARA MAKINA ESHT ME 40 MI KM ORIGJINALE SWISS AUTO EXPERT Tiranë
E shitur
Ford Mustang Model Amerikan 4.6 Benzine sherbimet e kryera te gjitha ne Ita. I Gatshem per cfare do lloj prove Durrës
E shitur
Ford mustang 4.7 benxin super gjendje Kukës
E shitur
Shitet ford mustang viti i 2012 3.2 benzin ne gjendje perfecte Tiranë
E shitur
3700 benzin, ne gjendje speciale; + 355 69 923 9904 Na kontakton Elbasan
E shitur
Ford mustang motorri 4000.dogana e paguar dhe te gjitha sherbimet e bera gati per tar. makina shitet ose bej nderr. me ndrim ka mim tjeter nderrohet me foristrad me benxin ose me tuareg v10. Tiranë
E shitur
Shes ford mustang 4.0 ne gjendje perfecte osht I ardhur nga USA gjendet ne prishtin ju lutem kontakto shkumbimin ne viber plus14049029125 ju pershendes flm Tiranë
E shitur
Makina esht me dogan te paguar dhe me siguracjon esht gati per targim makina i ka te gjitha sherbimet e bera mundes. Nderrim me makin pune si fugon apo volsvagen sharon Tiranë
E shitur
Mustang fu. 35 mi km origjinale impiant gazi i sapomontua. me5 vjet garanci, makina eshte apsolutisht perfek. mundesi nderrim Tiranë
E shitur
Makina esht me te gjitha sherbimet e bera ne gjendje prefekt shitet ose nderrohet me makin pune flm Tiranë
E shitur
Ford Mustang 3.7 benzine v6; 340-kw; Viti dhjetor 2012; 55.000 mij kilometra origjinale; E ardhur nga California; Me dokumenta shqiptare; Shum e vecant si makine; Me cdo sherbim te kryer dhe n. Tiranë
E shitur
Makina jepet vetem per dasma dhe ka cmi. 24 ore flm Tiranë
E shitur
Makina esht me te gjitha sherbimet e bera dhe me targim te ri taksat dhe sig der ne 25 korrik te 2018 Tiranë
E shitur
Shitet Ford Mustang viti i prodhimit 2012. N gjendje shum t mir t interesuarit jan t lutur t telefonojn Tiranë
E shitur

Brezi i parë Ford Mustang u prezantua për herë të parë në Sallonin Ndërkombëtar i Automjeteve në Nju Jork në 17 Prill 1964 dhe bëri një përshtypje të madhe për audiencën. Makina në konfiguracionin bazë me një motor prej 2.8 litra (102 kuaj fuqi) përshpejtoi vetëm në 150 km/orë. Por lista e opsioneve përfshinte motorë V8 me një kapacitet deri në 380 kuaj fuqi, një transmetim automatik dhe shumë pajisje të tjera. Duhet të theksohet se Mustang që nga ditët e para të shitjeve filloi të gëzonte një popullaritet të madh në mesin e blerësve, më shumë se 260,000 makina u shitën në gjashtë muajt e parë! Deri më sot, historia e Ford Mustang ka gjashtë gjenerata të kësaj makine legjendare. Në vitin 2015, Ford Motor prezantoi zyrtarisht gjeneratën e gjashtë Mustang dhe në vitin 2018 u krye restyling e këtij modeli.

Ford Mustang general form
Ford Mustang side view
Ford Mustang back view

Shitja e Ford në qytete të tjera