Njoftimet Premium

Shitja e Ford Mustang në Shqipëri

-Ford Mustang GT; ; -5.0 benzin; ; -Viti 2014; ; -133.000 km; ; -Full option; ; -Perfect condition; ; -mimi 13.600 deri ne Durres pa dogane; ; ; ; @illyriamotors Durrës
13 600€
-Ford Mustang Gt; ; -5.0 benzin; ; -Viti 2019; ; -79.000 km; ; -New facelift 10 speed gearbox; ; -Brand new Tessla screen; ; -Full carbon fiber; ; -Full option; ; -Perfect condition; ; -mimi 22.800 deri n. Durrës
22 800€
-Ford Mustang GT; ; -5.0 benzin; ; -Viti 2013; ; -179.000 km; ; -Full option; ; -Full service history; ; -Perfect condition; ; -mimi 16.600 deri ne Durres pa dogane; ; ; ; @illyriamotors Durrës
16 600€
-Ford Mustang; ; -Ecoboost Premium; ; -2.3 benzin; ; -Viti 2017; ; -112.000 km; ; -Full option; ; -Perfect condition; ; -mimi 12.400 deri ne Durres pa dogane; ; @illyriamotors Durrës
12 400€
USA vehicle located in the port of Athens Greece for export vehicle runs and drive. fully loaded model 2.3 liter motor; ; information request by emai Tiranë
17 000€
Ford Mustang 3.7 Benzin i vitit 2013 me 166.000km, kamio manuale, klima, cd, sallon Premium Reca. ne gjendje perfekte estetike dhe xheneri; cmimi: 16.900 i diskutueshem ose ndrrohet; cel. Fier
16 900€
; Shitet Ford Mustang! E sa po ardhur nga USA me dogane te paguar dhe e targu. Me motor 2.3 Ecoboost Turbo 320 hp premium ne gjendje shum te mir me te gjitha sherbimet e kryera nga fordi disqe. Tiranë
E shitur
Ford Mustang 3.7 Benzin i vitit 2013 me 167.000km, kamio manuale, ngjyra jeshile me nuanc, klima, cd, sallon Premium, dritat xenon, kroskot me 5ngjyra, timoni me butona, led te dyert, marmita m. Fier
E shitur
Sapo erd. Ford mustang 2013 3.7v6 benzin, kamio manuale, Super mjet, me 130 km orgjinale me garanci, cmimi 14000 euro i diskutushem mundesi nderrimi, cel 0695125292 Fier
E shitur
Sapo erd. Ford mustang 2013 3.7 V6 benzin, kamio manuale, Super mjet, me 130 km orgjinale me garanci Fier
E shitur
FORD MUSTANG 4.0 BENXIN GAZ SUPER GJENDJE ME LETRA PER NJE VIT TE PAGUARA MAKINA ESHT ME 40 MI KM ORIGJINALE SWISS AUTO EXPERT Tiranë
E shitur
Ford Mustang Model Amerikan 4.6 Benzine sherbimet e kryera te gjitha ne Ita. I Gatshem per cfare do lloj prove Durrës
E shitur
Ford mustang 4.7 benxin super gjendje Kukës
E shitur
Shitet ford mustang viti i 2012 3.2 benzin ne gjendje perfecte Tiranë
E shitur
3700 benzin, ne gjendje speciale; + 355 69 923 9904 Na kontakton Elbasan
E shitur

Brezi i parë Ford Mustang u prezantua për herë të parë në Sallonin Ndërkombëtar i Automjeteve në Nju Jork në 17 Prill 1964 dhe bëri një përshtypje të madhe për audiencën. Makina në konfiguracionin bazë me një motor prej 2.8 litra (102 kuaj fuqi) përshpejtoi vetëm në 150 km/orë. Por lista e opsioneve përfshinte motorë V8 me një kapacitet deri në 380 kuaj fuqi, një transmetim automatik dhe shumë pajisje të tjera. Duhet të theksohet se Mustang që nga ditët e para të shitjeve filloi të gëzonte një popullaritet të madh në mesin e blerësve, më shumë se 260,000 makina u shitën në gjashtë muajt e parë! Deri më sot, historia e Ford Mustang ka gjashtë gjenerata të kësaj makine legjendare. Në vitin 2015, Ford Motor prezantoi zyrtarisht gjeneratën e gjashtë Mustang dhe në vitin 2018 u krye restyling e këtij modeli.

Ford Mustang general form
Ford Mustang side view
Ford Mustang back view

Shitja e Ford në qytete të tjera