Njoftimet Premium

Shitja e Ford Maverick në Shqipëri

FORD MAVERICK 2.3 BENZIN VITI 2006 MANUALE 4X4. ME SHERBIMESH NGA ZVICERA 2 CELSA ORIGJINA. ME DOGAN GATI PER TAR. PER INF. 069 61 62 622 Fier
1€
Ford maverick 2004. Motorr 3 mijsh benzin gaz e shenuar ne leje qarkullim. me bordura anesore me goma te reja ngjyra e zez shum e paster si makin brenda dhe e gatshme per cfardolloj prove Tiranë
3 999€
FORD MAVERICK 2.3 BENZIN VITI 2006 MANUALE 4X4. ME SHERBIMESH NGA ZVICERA 2 CELSA ORIGJINA. ME DOGAN GATI PER TAR. PER INF. 069 61 62 622. Fier
E shitur
Ne gjendje shume te mire motorike dhe xheneri. Cmim i diskutuesh. Tiranë
E shitur
Ford Maverick 2.0 benzine gaz, makina eshte 4 x4 ne gjendje perfekte, impiant gazi landi Renzo I Sapo montuar me 2 vjet garanci sekuencial me vajisje me bombel 65 litra ne gome rezerve, i shkrua. Durrës
E shitur
Shitet Ford Maverick model Amerikan motorr 3000 benzin/gaz nuk e kap taksa e lluks. Ne gjendje perfekte te gjitha sherbimet e bere ne ko. Taksa te paguara deri ne m. Impjant gazi digita. Vlorë
E shitur
Ford maverik 2400benzin gaz v 97 4 4 Shitet ose nderroet me makin pune ose 6 + 1 Elbasan
E shitur
Makina eshte e sapo ardhur nga zvicra me doga. inpiant gazi italian i sapo montuar; 4x4 automatike; 2.3 benzin; Makina esht ne gjendje perfekt Berat
E shitur
Shitet Ford maverick shum i mbajtur 2.0 benzin fundi 2001 121 000 km 200cc 135 hp (kuaj fuqi) 4x4 manual me 6 marsha dhe njetro timon hidraulik cd player pasqyra elektrike mbyllje qendrore m. Elbasan
E shitur
Shitet ford maverick motor 2.0 benzin 200cc 135 hp( kuaj fuqi) 4x4 fundi 2002 121.000 km manual timon hidraulik cd player pasqyra elektrike mbyllje qendrore me pult esp (aktivizohet vet ku. Elbasan
E shitur
SHITET FO. 2.0BENZIN + G. VI. 2003.G. 4x4.MANU. KONDICION. AIRB. E. A. TAPICERI LEKU.. GO. 80. DISJE ALUMI. IMPIANTI I SAPO MONTUA. 185.000KM ORIGJINA. FULL SERVIS NE GRE. MAKIN. Tiranë
E shitur
Ford maverick 2000cc benzi-ga (mpiant gazi digital) model 2003. 180.000 km cmimi 4300 euro i diskutushem letrat deri ne mars 2018. gomat 80% te reja mishelin te ardhura nga franca Berat
E shitur
SHITET FO. 4 + 4.FORISTR. 2.0BENZIN + G. 2003.180.000KM ORIGJINA. G. MANUA. KONDICION. LEKU. XHAMA ELEKTR. AIRB. FULL OPSI. FULL OPSI. E SAPO ARDHE N. GRQ. FULL SERV. NE GRE. M. Tiranë
E shitur
Sapo e ardhur nga zvicra ne gjendje te shkelqyer goma te reja per me shume telefononi ne nr 0665609570 Tiranë
E shitur
SHIT. FO. 2.0BENZIN + G. VITI2003TRASMISION MANU. XHAMA ELEKTR. KONDICION. S. AIRB. 4 + 4.G. TAPICE. LEK. ME LETRA DHE TARGA SHQIPTA. NE GJENDJE SHUME TE MIR. ME SERVIS FULL N. Berat
E shitur

Kjo makinë ka një histori interesante dhe të pazakontë. Në gjenerata të ndryshme, Maverick ishte një sedan, një crossover dhe një fuoristradë e plotë! Sedan Ford Maverick është prodhuar nga viti 1969 deri më 1979, makina është bërë nëpër fabrika, në SHBA, Kanada, Meksikë, Venezuelë dhe Brazil. Nga viti 1988 deri në 1993, Nissan Patrol Y60 SUV u shit në tregun Australian nën emrin Ford Maverick. Në vitin 1993, emri Maverick u përdor përsëri prej kompanisë Ford Motor. Këtë herë ishte një fuoristradë kompakte që ishte krijuar për tregun evropian. Makina ishte një kopje e plotë e modelit Nissan Terrano II dhe u prodhua në fabrikën Nissan në Spanjë. Në gjeneratën e katërt, Maverick ka evoluar nga një fuoristradë në një crossover. Kjo gjeneratë ishte menduar për tregjet evropiane dhe kineze. Në vitin 2006, Kuga u shfaq në Evropë në vend të Maverick.

Ford Maverick general form
Ford Maverick side view
Ford Maverick back view

Shitja e Ford në qytete të tjera