Njoftimet Premium

Shitja e Ford Kuga në Shqipëri

Ford Kuga ne gjendje shume te mire, 2000 cc, nafte, manual, me navigator, telefoni lidhet me blututh, kamera parkimi, tavan panoramik, sedilje meshini, ndezje me buton me 2 celsa, me letra t. Tiranë
8 700€
Shitet Ford Kuga Titanium 2.0 tdci viti 2009, km 220000, me tvsh te paguar, ardhur me. 14.12.2019, nga Siena Ita. Borici Auto Tregti automjetesh Mbrostar ura Fier; autoborici@gma. com Fier
9 700€
Shitet Ford Kuga 2.0 TDCi manual 6 + 1 ( teper ekonomike ); Makina ka sedilje lekure + ngrohje sediljesh, klima dixhtale qe lidhet me Navin, Navi te madh me touch ( Blututh Aux Cd ), Xha. Tiranë
11 500€
ford kuga 4x4 panoram 2000 nafte tdci manual 6 + 1 marsha viti 2009 ne super gjendje motorrike gjenerike gabin shum e paster goma 90% opsjonet sensor parkimi para mbrapa sensor shiu gjama te z. Tiranë
10 000€
ME DOGAN TE PAGUA. makina esht ne gjendje shum te mir mekanike gjithashtu dhe optike Tiranë
10 990€
Okazion Ford Kuga 2011 shitet full opsion kamio automat 2.0 nafte super gjendje versioni titanium; sendile me ngrohje, xhamat te zinj origjinal, navi te madh ndezje start sto; Mbydhje qendrore me buto Tiranë
8 900€
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 nafte, kambio automatike, 4X4, viti prodhimit 2014, klima, mbyllje qendrore, navigator, abs, esp, radio cd + tel + aux + usb etj, kompiute. Tiranë
15 500€
Ford Kuga 2.0 TDCI; Ardhur nga Zvicra; Full opsion; Tavan xhami Panoramike; Fenerat Bi-Cenon; Sensor parkimi para edhe mbrapa; Xhamat e zinj origjinal; Navigator per gjithe Europen; Kamera parkimi. Fier
18 900€
Ford Kuga 2.0 i bardhe me sensor para prapa start@stop manual me sherbime filtra vaj te bera goma te 4 stinet me 3 celesa ne gjendje shume te mire Tiranë
9 500€
Shitet Ford Kuga 4X4 2.0 Diesel, Vit Prodhim; 2012, Makina Posedon Opsione Si; Kambio Automat/TipTronik, Sallon Gjysem Lekur/Rrobe Shum Te Paster, Sedilje Me Ngrohje, Sensor Parkimi/ Drite/ Shiu. Tiranë
12 500€
Ford Kuga fuoristrade motor 2.0. Navigator me ekran te gjer. naft. Kilometra 208655 te certifikuara me liber servisi. Sistem audio Sony me lidhje Bluetooth pr Telefon, 9 bokse, lidhje USB dh. Elbasan
10 800€
Shitet Ford Kuga 2014; 2.0 nafte 160 kf; 4x4 Automatik; ; Tiranë
E shitur
Shes ford kuga viti 2010. Te gjitha sherbimet e be. cmimi pak i diskutushem Vlorë
E shitur
Makina eshte ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike 1.6 benzin e sapo ardhur nga gjermania makina eshte shum e paster brenda dhe jasht Tiranë
E shitur
Makina eshte ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike e sapo ardhur nga gjermania pa dogan shum e paster brenda dhe jasht e gatshme per cdo lloj prove; 0684936813; 0685432111 Tiranë
E shitur
FORD KUGA, VITI 2009, MOTORR 2.0 TDCI ( NAFTE ) 171.000 KM ORIGJINALE TE VERIFIKUESHME KUDO, 4X4, ME SHERBIME TE KRYERA VAJ-FILTRA TE SAPO NDERRUARA, DISQE DHE GOMA TE REJA, KLIMA BIZONE. Tiranë
E shitur
Shitet ventura 4x4 Ford kuga me dogane e targa shqiptare Shkodër
E shitur
Ford Kuga Individual 4x4; Viti i prodhimit 2012, motorr 2.0 naf; Makina eshte blere me 0 km ne Albanian Motor Compa. Makina ka 101, 800 km origjinale sidhe kambjo automatike/steptron. Tiranë
E shitur
FORD KUGA; Ne gjendje shume te mire Tiranë
E shitur
Nafte 2000; Viti 2012; Manuale; I blere n gusht t 2013 t Ford Albania; GPS; Navigator; Kamera parkimi; Serdilje me ngrohje; Bluetuth; Cd, DVD player; Me liber servisi; 43500 km; E perdorur vt. Tiranë
E shitur

Ford Kuga është fuoristrada "më e shitur" i kompanisë Ford Motor në Evropë. Ishte kjo makinë që u bë crossover-i i parë kompaktë që u zhvillua nga dega evropiane e kësaj kompanie amerikane. Prezantimi zyrtar i Kuga u zhvillua në Sallonin Ndërkombëtar i Automjeteve në Gjenevë në vitin 2008 dhe pothuajse menjëherë pas prezantimit, makina doli në shitje. Ford Kuga bazohet në platformën Ford C1, mbi të cilën janë ndërtuar modele të tilla si Ford Focus, Ford C-MAX, Mazda 3, Mazda 5, Volvo S40, Volvo V50. Në vitin 2012, Ford Sollers filloi prodhimin e Ford Kuga në Rusi në një fabrikë në qytetin Elabuga (Republika e Tatarstanit). Në vitin 2016, u bë ristilimi i crossover-it, si rezultat i të cilave Kuga fitoi një dizajn të ri dhe motorë të rinj.

Ford Kuga general form
Ford Kuga side view
Ford Kuga back view

Shitja e Ford në qytete të tjera