Njoftimet Premium

Shitja e Ford Ka në Shqipëri

Shitet Ford Ka 1.3 benzine shum ekonomik me dokumenta te paguara deri ne prill 2020, sallon lekure e zeze, ne gjendje te mire e gatshme per prova, cmimi i diskutushem, kontakt ne whats app Tiranë
1 027€
I diskutueshëm
MAKINA ESHTE ME MOTORE 1.6CC BENZINE; ME DOGANE TE PAGAR; NE GJENDJE PERFEKTE; E GATESHME PER CFARE DO LLOJE PROVE; KABRIOJA ESHTE MEKANIKE Tiranë
1 500€
Shitet Ford. Motor 1.3 benzin shume ekonomime kamjo manua. Ne gjendje te mire motorike dhe xheneri. Te gjitha sherbimet e kryera ne ko. Goma te reja dokumenta te paguara per 1 v. Cmimi. Tiranë
E shitur
Shitet ford ka 1.2 benzin xhamat e zinj shum e paster si nga brenda edhe nga jasht ne gjendje perfekte pune gomat te reja 80.000 km origjinal te kontrolluar edhe me liber servisi eshte e gatshm. Tiranë
E shitur
Shitet ford ka 1.2 benzin xhamat e zinj shum e paster si nga brenda edhe nga jasht ne gjendje perfekte pune gomat te reja 80.000 km origjinal te kontrolluar edhe me liber servisi eshte e gatshm. Tiranë
E shitur
FORD KA 1.2 ME BENZIN ME DOGAN TE PAGUAR ME KONDICIONER VITI 2010. SUPER GJENDJE TEL 0672741440 Shkodër
E shitur
Shitet makina e tipit Ford StreetKa 1.6 benzi. Eshte makine ekonomi. Kabriole sportive cdo gje ne gjendje sup. E ardhur nga Gjermania e sapo targuar me date 2 dhjetor 2019 me letra. Vlorë
E shitur
Shitet makina e tipit Ford StreetKa 1.6 benzi. Eshte makine ekonomi. Kabriole sportive cdo gje ne gjendje sup. E ardhur nga Gjermania e sapo targuar me date 2 dhjetor 2019 me letra. Vlorë
E shitur
Shitet makina 1500 eu. ne vlore nr tel: 069 304 4254 franko Vlorë
E shitur
Ford Ka 1.3 benzine (1290c) Me kondicioner Shume ekonomike (qytet, jasht) E sapolyer Sallon meshin gri Player aux, usb, kamer parki. Sherbime te kryera Ne gjendje te perkryer; Dokumenta t. Korçë
E shitur
1.3 benzi. 2 gomat e para te rej. bateri e. ne gjendje te mir motorike e mekani. taksat deri ne dhjet. kolidim dhe siguracion s. ose nderroh. 0688234230. Elbasan
E shitur
Shitet ford ka ne super gjendje viti 2011.cmimi 2850 euro i padiskutueshe Elbasan
E shitur
Shitet makina Ford Streetka e vitit 2004. Super e mirembajt. Motori 1.6 me impiant ga. harxhon me pak se 10 litra gaz ose 500 lek per 100; ; Gomat jane te reja 95%; Dritat BiXenon. Tiranë
E shitur
Ne gjendje xhenerike Mekanike shum e mir Durrës
E shitur
Shes ford ka 1.3 benzin ne gjendje te mir me dekumenta te ber. Per me shum kontaktoni me nr e te. 0694260771 Tiranë
E shitur

Ford Ka është një makinë kompakte qytetare e prodhuar nga kompania amerikane Ford Motor që nga viti 1996. Ajo u prezantua zyrtarisht në 3 shtator 1996 në Sallonin Ndërkombëtar të Automjeteve në Paris. Zhvilluar nga ndarja evropiane e Ford Motor, Ka ishte shumë e njohur për klientët që nga ditët e para të shitjeve. Modeli i gjeneratës së dytë ishte një version pak i ridizejnuar i Fiat 500 dhe makina e gjeneratës së tretë është rezultat i ndarjes braziliane Ford Motor. Vlen të përmendet se Ford Ka kurrë nuk u shit zyrtarisht në tregun e automobilave në SHBA. Kjo veturë e vogël nganjëherë mund të gjendet në rrugët e Shqipërisë sepse është akoma një kërkesë e madhe midis blerësve evropianë.

Ford Ka general form
Ford Ka side view
Ford Ka back view

Shitja e Ford në qytete të tjera