Njoftimet Premium

Shitja e Ford Grand C-Max në Shqipëri

Shitet Ford C-Max i vitit 2006 Full Option nafte 1.6 tdci teper ekonomi. Me gjitha sherbimet e kryera; Tapiceri bezhe lekure tejet e paster e pademtuar; Komanda ne Timo; Autopilot sensor shiu. Tiranë
E shitur

Prodhimi i minivanit praktik me shtatë vendesh Ford Grand C-MAX filloi në 2010. Karakteristikat kryesore të këtij modeli: dyert rrëshqitëse të pasme, një brendshme e gjerë multifunksionale, shumë mundësi për transformimin e brendësisë. Vlen të përmendet se rreshti i tretë i vendeve në këtë veturë nuk është vetëm për fëmijët, si tek shumë konkurrentë. Komoditeti i kabinës plotësohet nga një çati panoramike me një shtresë reflektuese. Ky model përdor teknologjinë Ford ECOnetic, e cila siguron konsum të ulët të karburantit, për një makinë të kësaj madhësie. Dy versione Grand C-MAX janë në dispozicion: «Trend» dhe «Titanium». Ford Grand C-MAX është mundësuar nga motorët benzinë Duratec dhe EcoBoost dhe një motor nafte Duratorq TDCi.

Ford Grand C-Max general form
Ford Grand C-Max side view
Ford Grand C-Max back view

Shitja e Ford në qytete të tjera