Njoftimet Premium

Shitja e Ford Galaxy në Shqipëri

Makina eshte shume e paster si jashte dhe bren. Karta te prera per 1 v. Impjanti i gazit Landrirenzo i shenuar ne leje, me garan. Fundi 2003 Korçë
4 000€
I diskutueshëm
FORD GALAXY 1.9 TDI 6 MARSHA EURO 4 VITI 29-07-2005 CLIMA DIXHITALE 12 AIRBAG SENSOR ORIGJINAL PARA DHE MBARAPA SENDILJE ME NGROHJE XHAMA TE ZI ORIGJINALE MBYLLJE QENDRORE BUTONA NE TIMON BOR. Pogradec
5 000€
I diskutueshëm
Ford Galaxy 2.0 tdci; vit prodhimi: 2007 Euro 4; motorr 2.0 nafte; kambio manuale 6 + r; 7 vende; 215000 km te certifikuara; xhama te zi origjinal; klimatronic AC bizone; sensor parkimi; sendile m. Durrës
5 400€
Shitet Ford Galaxy viti 2002 Gia sallon lekure, 1.9 TDI me te kuqe, 4 + 1 sensor parkimi prapa, vaj, filtra te nderruara, makina eshte ne gjendje shum te mir e mbajtur ne garaz. cmimi I arsyeshe. Lushnjë
1€
Shes Ford Galaxy t vitit 2004 me dokumenta per 1 vit; Automat; sendilje me ngrohje; pasqyra elektrike; Sensor Parkimi para dhe pas Bateri t re Bosch; Xhami i parme me rezidenc goma t reja Tiranë
2 699€
Shes Ford Galaxy t vitit 2004; me dokumenta per 1 vit; Automat; sendilje me ngrohje; pasqyra elektrike; Sensor Parkimi para dhe pas; Bateri t re Bosch; Xhami i parme me rezidenc; goma t reja; 4 +. Tiranë
2 599€
Ford Galaxy Gia me vit prodhimi dhjetor 2005, super mjet, e mbajtur per merak, tapiceri e paster lekure, Boja e pagervishtur, Motorr diesel 1.9, shum ekonomike, 4.8 L n linje, 6.6 L Urban ne qytet, 7.5 L. Tiranë
4 900€
I diskutueshëm
Shesim ford galaxy per arsye mos perdorim. eshte me letra te paguar; ; eshte me siguraciob te jashtem per nje vit cmimi 5500 i diskutushem. ju faliminderit Maqedoni
5 500€
I diskutueshëm
Timon ne krah te kundert, me letra te paguara deri n qershor 2020 Vlorë
E shitur
Shitet per arsye mos perdorimi Vlorë
E shitur
Shitet per arsye mos perdorimi Vlorë
E shitur
Shes Ford Galaxy Ghia Tournier Titanium 2.0 TDCI me 6 marshe, ngjyre e zeze perlato me reflek. E prodhuar ne fundvitin 2008 dhe si rrallndonjehere me kete vitprodhimi makina ka vetem 156.000 k. Tiranë
E shitur
Shitet ford galaxy 1.9 nafte ne gjendje shum t mire makina esht me t gjitha sherbimet e bera vaj filtra t nderruara, rripi i fazes Set i sapo nderruar, goma t reja disqe alumini, makina esht shum. Pogradec
E shitur
Makina n gjendje perfek. sht full ext. Shitet pr arsye mos prdorim Tiranë
E shitur
Shitet Ford Galaxy 2005, 2.3 benzine/gaz e sapoardhur nga gjermani. Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike, xhenerike dhe vizuale, te cilen e vertetojne sherbimet e nje pas njeshme t. Shkodër
E shitur
Shes Ford Galaxy Ghia Tournier Titanium 2.0 TDCI me 6 marshe, ngjyre e zeze perlato me reflek. E prodhuar ne fundvitin 2008 dhe si rrallndonjehere me kete vitprodhimi makina ka vetem 156.000 k. Tiranë
E shitur
Ford Galaxy 1.9 tdi full opsion 6 + 1 vende me dokumenta deri ne dhjetor 2020 Tiranë
E shitur
Shes Ford Galaxy Ghia Tournier Titanium 2.0 TDCI me 6 marshe, ngjyre e zeze perlato me reflek. E prodhuar ne fundvitin 2008 dhe si rrallndonjehere me kete vitprodhimi makina ka vetem 156.000 k. Tiranë
E shitur
Shitet fordi galaxy me sherbime te bera te gjitha as nje difekt makina ka goma te reja vajra filtra te gjitha sa po jan nderruar makina ka disa gervishtje ne 100 kil 4 litra harxhon esht shu. Librazhd
E shitur
shes makinen per arsye mosperdorimi makina e sapontarguar letrat e prera te gjitha sherbimet e bera gomat e reja gjendje perfe. 6 + 1vende Elbasan
E shitur
Shitet okazion Ford Galaxy 2.0 naft i 2007. Makina ka 191.000 km origjinale dhe sapo ka ardhur nga zvic. Xhama te zinj origjinal, me 2 clesa, sensor parkimi, ngrohje sendilesh, goma te re. Tiranë
E shitur

Paraqitur në vitin 1995 minivan Ford Galaxy u krijua në bashkëpunim me Volkswagen. Galaxy ishte e pajisur me motorë Ford me 2.0 dhe 2.3 litra dhe motorët Volkswagen: benzinë 2.8 VR6 dhe naftë 1.9 TDI. Në vitin 2000 u bë një ristilim i modelit. Gjenerata e dytë e minivanit Ford Galaxy është prodhuar që nga viti 2006 në Belgjikë. Në vitin 2010 u ri bë një ristilim tjetër i modelit. Gjenerata e tretë i minivanit Galaxy është prodhuar që nga viti 2015 në Spanjë, në një fabrikë në qytetin e Valencias. Në modelin e gjeneratës së tretë Galaxy, janë instaluar motorët me benzinë turbo EcoBoost me një vëllim prej 1.5 litra (160 kuaj fuqi) dhe 2.0 litra (240 kuaj fuqi) dhe motorë turbodiesel me dy litra me fuqi nga 120 deri në 210 kuaj fuqi. Makina mund të jetë me rrota aktive para ose të katërta. Brenda makinës - shtatë vende!

Ford Galaxy general form
Ford Galaxy side view
Ford Galaxy back view

Shitja e Ford në qytete të tjera