Njoftimet Premium

Shitja e Ford Fusion në Shqipëri

Te gjitha opsionet baze + xhama te zinj te erret origjinal. Tiranë
2 400€
Liber Servisi Kolaudim Gjerman TV; ; Kondicioner; ; Radio Aux; ; Goma te reja; ; Gjendje Perfekte; ; Me tvsh te paguar Fier
3 500€
Ford Fusion viti 2007, 1.4 nafte, cmimi diskutushem Fier
3 400€
MARKA/MODELI FORD FUSION; VITI 2004; KAMBIO MANUALE; KARBURANTI 1.6 BENZIN; INFO SHTESE KM Origjinale 143 mij te certifikuarady celsa hapje mbyllje qendrrorekondicjoneri ne gjendje te mirxham. Durrës
2 490€
I diskutueshëm
KONDICIONER; ; RADIO KOMANDA KE TIMONI; ; XHAMA TE ZI ORIGJINAL; ; DRITA AUTO; ; XHAMA ELEKTRIK; ; GOMA 90%; ; DISQE 16; ; XHENDJE SHUM TE MIRE XHENERIKE DHE MOTORRIKE; ; DOGAN PAGUAR GATI PER TARGA Durrës
3 350€
SENSOR SHIU + DRITASH; ; XHAMA TE ZI ORIGJINAL; ; DRITA MJEGULLE; ; MAKINA SAPO KA ARDHUR NGA JASHT ESHTE ME DOGANE TE PAGUAR (.. sh) Durrës
3 199€
I diskutueshëm
Ford Fusion Pl. E sapo ardhur nga gjermania me dogan te pagu. Viti 2008. Motorr 1.6 td. Kambjo maua. Klima automati. Xhama te zi origjna. Sensor parki. Ganxh terheq. Ka (167.000 K. Makin. Kavajë
3 300€
I diskutueshëm
Ford Fusion 1.6 tdci Viti 21.12.2006, Kambio manual, Km 159.000 te certifikuara me garanci, Kasetofon origjinal aux, Kondicioner, Xhama te zinj origjinal, Sensor parkimi, Disqe alumini goma t. Durrës
3 200€
Ford fusion 1.6 benzin + gaz viti 2008 impjant BRC me dogan te paguar xhama te zi origjin. Ne gjendje shum te mir, Shum ekonomike gjithcka funksionale, per me teper te. E gacme per cdo llo. Kavajë
3 300€
I diskutueshëm
SHITET -FORD FUSION; KARBURANTI -1.4 NAFTE; KAMBIO- AUTOMATIKE; KILOMETRA-199 MIJ; NGJYRA- GRI; VITI- 2003-2004; DYER -5; TARGA -SHQIPTARE; LETRAT E PRERA PER 1 VIT; VAJ, FILTRA DHE GOMA TE NDRRUARA Fier
2 400€
SHITET FORD FUSION 1.4 NAFT E VITIT 2006, KAMIO MANUALE, E ARDHUR NGA GJERMANIA, DOGANE E PAGUAR, MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE XHENERIKE DHE MOTORRIKE, 168.000 KM ORIGJINALE ME LIBER SHERBIME. Durrës
3 000€
Ford fusion 1.4 gaz-benzin viti 2009. Me dogan te paguar gati per targa Tiranë
3 800€
I diskutueshëm
shitet ford fusion 1.4 nafte viti 2004 me letra te paguara deri ne dhjetor 2019 esht e targuar per here te pare ne shqiperi makina esht ne gjendje te mire motorike xhenerike dhe estetike Durrës
2 500€
SHES FORD FUSION PLUS MOTORR 1.4 NAFTE ME DOGAN TE PAGUAR 120 MI KM VITI 11 2010 DISJE ALOMINI XHAMA TE ZINJE MAKINA ESHTE SUPER Durrës
3 700€
Shitet Ford Fusion 1.4 Benzin/Gaz Super Ekonomik, Viti Prodhimit 2006, Kambio Manual 5 + R, 146.000 KM Origjinale, Xhama Te Zinj Origjinal, Tapiceri E Paster, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrik. Lushnjë
3 330€
Karburanti: Diezel; Ngjy.: e zeze; Kam.: manual; Ftoh.: Klima; .: 157000; ; SHES FORD FUSION 1.4 NAFT VITI 2005 (EURO 4) E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA ME DOGAN TE PAGUAR NE GJENDJE PERFEKTE M. Tiranë
1€
Karburanti: Diezel; Ngjy.: e zeze; Kam.: manual; Ftoh.: Klima; .: 157000; ; SHES FORD FUSION 1.4 NAFT VITI 2005 (EURO 4) E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA ME DOGAN TE PAGUAR NE GJENDJE PERFEKTE M. Tiranë
1€
Shitet ford fusion viti prodhimit 2007; Motorr 1.4 disel kambio manuale; E sapo ardhur me dogane te paguar; Makina eshte ne super gjend. !; Sherbime komplet te bera kondicioner clima; Komanda n. Tiranë
2 900€
Ford fusion 1.4nafte kamjo Automatike viti 2004 176600km kondicjoner xhama elektrrik dhe te zi origjinal sherbimet e sapo ber Tiranë
3 500€
Shes ford fusion 1.6 benzin + gaz impjanti marka ZAVOLI me 3 vjet garanci para 2 muajsh e kam montuar impjant. me 26 mi lek gaz ben 620 kilomet. bombula e montuar ne gom reze. abs esp sr. Tiranë
2 700€
FORD FUSIO; KAMB. AUTOMAT + TRONIK; MOTOR. 1.4 NAFTE; VI. 2007; KLIMA 4 PORTA DOGANE E PAGUA; MAKINA KA 96000 KM TE DOKUMENTUAR; ADRE. VAQARR TIRAN; NA VIZITONI N; . MAKINA NE SHITJE AL. Tiranë
3 990€

Në 2002, në qytetin gjerman të Këlnit, Ford Motor filloi prodhimin e minivan Ford Fusion, i cili u ndërtua në bazë të gjeneratës së pestë Ford Fiesta. Karakteristikat dalluese të kësaj makine: çmim i ulët, siguri në rritje, hapësira e lartë nga toka, brendësia e bollshme. Në Evropë, Fusion ka fituar popullaritet të madh për shkak të hapësirës së lartë nga toka dhe çmimit të ulët. Si rezultat i ridizenjimit në 2005, pamja e makinës ndryshoi (u shfaqën parakolp të rinj dhe fenerët), pati ndryshime në kabinë (ndryshoi modeli i panelit të përparmë), u shfaqën opsione të reja, por pjesa teknike mbeti e pandryshuar. Prodhimi i modelit Ford Fusion përfundoi në vitin 2012.

Ford Fusion general form
Ford Fusion side view
Ford Fusion back view

Shitja e Ford në qytete të tjera