Njoftimet Premium

Shitja e Ford Focus në Shqipëri

E SAPOARDHUR NGA GERMANY ME DOGAN TE PAGUAR EURO 4 GATI PER TARGA ME TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA GJENDJE PERFEKTE; ; ME KONDICIONER, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE, MBYLLJE QENDRORE ME PULT, DISQ. Tiranë
1 900€
Shitet Ford Focus 1.6 TDCI e vitit 2006. Sherbimet e sapobera, vaj filtra, filter naft. Gomat e saponderruara, Drita full led, tapiceria shume e paste. Gjendje shume e mir. Dokumenta t. Tiranë
2 700€
I diskutueshëm
FORD FOCUS; ; ; VITI 2007; ; ; MOTORR 1.6 NAFTE; ; ; KM 212.000; ; ; MANUAL 5 + R; ; ; SAPOARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR; ; ; MIMI 2700 (i diskutueshem) Durrës
2 700€
I diskutueshëm
Shitet Ford Focus; ; Motorri - 1.6 nafte shume ekonomike; ; Viti - fundi i 2012; ; Kilometra-218.967 me te drejte kontrrolli nga ana juaj; ; Kambio - manuale 6 + R; ; Ngjyra -Blu e erret; ; Cd, Radio, AU. Fier
5 000€
DAL NE QARKULLIM NE 2010 SAPOARDHUR ME DOGANE GJENDJE PERFEKTE TE GJITHA SERVISET E KRYER. Tiranë
3 700€
I sapoardhur nga Italia; ; Me dogane te paguar; ; Titanium; ; Xhama te zinj origjinal; ; Impianti i gazit BRC; ; Super gjendje; ; Gati per targa Fier
4 600€
E SAPOARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR; ; GJENDJE PERFEKTE Durrës
2 650€
Konvertohet ne gaz me vlere 700; ; Gjendje shum e mir pune; ; Shitet & Nderrohet Durrës
4 400€
E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR; ; ME CLIMA BI ZONA, KOMANDA NE TIMON; ; PILOT AUTOMAT, SENSOR PARKIMI; ; XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE; ; KASETOFON ME BLUETOOTH TELEPHONE; ; GJENDJE PERFEKTE Tiranë
3 200€
Viti: 2010; Motorr: 2.0; Karburanti: Nafte; Kambio: Automatike; Letrat: Me dogane te paguar; Sherbime: 4 amortizatore; Shpatulla 3 cop; Turbina; FAP + remap kuadri elektronik per me shume fuq. Tiranë
5 200€
Shitet ford fucus 1.6 naft ne gjendje perfekt tgjitha sherbimet e be. letrat nentor 2021. Lushnjë
3 300€
Pasqyra Me Sinjale; ; Pasqyra Antiverbuese; ; Xhama Elektrike; ; Hapje Mbyllje Qendrore Me Pult; ; Sistem Audio I Amplifikuar Fabrike; ; Audio Controler Anash Timonit; ; Timon Me 4 Hapje; ; Kasetofon Me Ket. Korçë
3 400€
Ford Focus 1.6 nafte; Kamio manuale; Ne super gjendje motorrike estetike; Viti prodhimit 2007; Shum e paster si nga brenda dhe jashte; E sa po ardhur nga italia; Me dogane te paguar Elbasan
3 000€
Ford Focus 1.8 Nafte Viti 2006; 193000 Kilometra; Kondicioner klima; 2 elesa; Disqe alumini; 4 goma te reja; Xhama te zi; I sapo ardhur nga Italia me Dogane te Paguar Durrës
2 500€
shitet ose ndrrohet ford focus viti 2000 motorr 1.6 benzine gaz, okazjon 1650 Shkodër
1 650€
I diskutueshëm
Ford Focus 1.6 diesel E sapo ardhur me dogane te paguar! Viti 2010, 168 Mije Km Origjinale me liber sherbimi!Makina disponon Pasqyra me palosje elektrike Kondicioner (funsksiona) isqe alumin. Kavajë
4 400€
FORD FOCUS I SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGANE TE PAGUAR ME KM ORIGJINALE ME LIBER SHERBIMESH DHE CDO SHERBIM TE BERE NE ZVICER E GJENI NE SWISS AUTO VORE TIRANE MUNDESI BLERJE ME KESTE SWISS AUT. Tiranë
3 200€
Shitet per arsye emigrimi ford fokus 1.8 viti prodhimit 2007. letrat i ka te paguara deri ne korrik 2021. Durrës
3 600€
I SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGANE TE PAGUAR ME KM ORIGJINALE ME LIBER SHERBIMESH DHE CDO SHERBIM TE BERE NE ZVICER E GJENI NE SWISS AUTO VORE TIRANE MUNDESI BLERJE ME KESTE Tiranë
3 200€
E SAPOARDHUR ME DOGANE TE PAGUA; ; GJENDJE PERFEKTE SI MOTORRIKE, XHENERIKE DHE VIZUAL. Durrës
3 100€
I diskutueshëm
Harxhimi nga karburanti m shum se minima. 3.5 litra ne linje interurbane dhe 4.5 litra ne linje urban. Mund t'i pershtatet edhe sistemi i gazit, por nuk do ishte e rekomandueshme, pas. Vlorë
7 999€

Ford Focus është një nga makinat më të njohura të kompanisë amerikane Ford Motor. Gjenerata e parë e kësaj makine filloi të prodhohet në 1998 dhe në vitin 2001 u krye ridizenjimi i parë. Në Evropë, Focus është vazhdimisht në 10 makinat më të mira të shitura. Fokusi shitet veçanërisht mirë në Rusi, nga viti 1999 deri në vitin 2011, janë shitur 500,000 kopje. Në vitin 2012, Ford Focus mori një çmim të veçantë "Makina e Vitit në Rusi". Gjenerata e dytë u prodhua nga 2004 në 2011. Më 11 Janar 2010, gjenerata e tretë e kësaj makine popullore u paraqit në Auto Shou në Detroit, por shitjet filluan në fund të vitit 2011. Focus i gjeneratës së katërt u zbulua zyrtarisht në 10 Prill 2018. Makina ka tre opsione të karrocerisë: sedan, universal dhe hatchback.

Ford Focus general form
Ford Focus side view
Ford Focus back view

Shitja e Ford në qytete të tjera