Njoftimet Premium

Shitja e Ford Fiesta në Shqipëri

E SAPOARDHUR NGA GJERMANIA ME DOGANE TE PAGUAR Durrës
2 600€
I diskutueshëm
E sapo ardhur nga jashte, eshte super komode makina disponon: , disqe r15 me 4 goma te reja, xhama te zinj origjinale, fener me Lupa, me Xenon origjinale, dritat kthehen me ane te kthesave, senso. Tiranë
4 100€
I diskutueshëm
Makina eshte ne gjendje shum te shkelqyer super ekonomike me letra te paguara deri ne fund te tetorit Berat
2 500€
Disce alumini; ; Sapo ardhur nga zvicra; ; Shum e paster brenda e jasht; ; Cdo sherbim i ber; ; Drejt kontrolli; ; Klm originale me garanci Durrës
2 550€
I diskutueshëm
Dy celsa hapje mbyllje qendrrore; ; Kondicjoneri ne gjendje te mir; ; Xhama elektrrike; ; Pasqyra elektrrike; ; Sensor shiu; ; Sensor frenimi; ; Xhama te zi; ; Goma te reja; ; Sistem frenimi 100%; ; Siste. Durrës
4 300€
I diskutueshëm
Ford fiesta 1.4 gpl, gaz benzine, kambio automat, 5 dyer, ne gjendje perfekte si makine, cdo sherbim i kryer ne koh, me dogane te pagu. Tiranë
5 300€
Makina eshte ne gjendje perfekt. Motor 1.2 Benzine dhe teper ekonomike sidomos brenda qyteti; Sherbimet e kryera gjithmone ne kohen e duhu; E gatshme per ta provuar dhe testua; Shitet vetem pe. Vlorë
4 200€
Shitet Ford Fiesta 1.4 Gaz + Benzine Viti 2009 Tiranë
4 000€
Shitet Ford Fiesta 1.4 Benzine Viti 2004 Manuale; Makina Posedon Keto Opsione Klima Tronike Kompjuter Bordi Sistem Audio I Amplifikuar Letra Te Paguara Per 1 Vit Hapje Mbyllje Qendrore Xham. Korçë
2 000€
I diskutueshëm
Ford fiesta 1.4 gpl benzine, kambio automat, 5 dyer, ne gjendje perfekte si makine, cdo sherbim i kryer ne koh, me dogane te pagu; Tirane Tiranë
5 300€
Shes Ford Fiesta; 1.4 Benzine-Gaz; Impiant dixhital Atiker; Manual; 2002; Disqe alumini; Kondicioner; Xhamat e pare Elektrike; Halje mbyllje me pult; Siguracion dhe taksa deri ne nentor 2020. Durrës
2 300€
FORD FIESTA; VITI 1.4 BENZIN-GAZ; KM 130.000; LETRAT E PAGUARA DERI ME 27 NENTORE 2021; GJENDJE PERFEKTE; OKAZIOOON Durrës
4 100€
FORD FIESTA TITANIUM; VITI 2009; MOTORRI 1.4 NAFTE; KM 145.000 (mundesi kontrroli tek FORDALBAN) VERSIONI TITANIUM; GJENDJE PERFEKTE, E SAPOARDHUR ME DOGANE TE PAGUA; KAMIO MANUALE 5 + R. Durrës
4 350€
mp3, cd, aux, usb, clima, sensor shiu, xenon, clima digitale, sensore parkimi, e perdorur vetem nga 1 pronar me liber sherbimesh Fier
3 700€
I diskutueshëm
Me tvsh te paguar, ardhur me d. 14.10.2020, nga Siena Ital. Kolonjë
4 300€
Ford Fiesta 1.4 Nafte Tdci gjendje mjaft e mire motorrike dhe xhenerike, sherbime te kryera, e sapotarguar taksa + siguracion deri shtator 2021. Tiranë
2 700€
I diskutueshëm
ME CLIMA, KOMANDA NE TIMON, DRITA AUTOMATIKE; ; XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE; ; XHAMA TE ZI ORIGINAL, DISQE ALUMIN; ; KASETOFON ME BLUETOOTH USB AUX; ; ME DOKUMENTA TE PAGUARA DERI NE 2021; ; GJENDJE PERFEKTE Tiranë
4 400€
Shum e shpejt dhe ekonomike me konsum 4litr. version me injatoret e rinj jo difekto. sallon robe dizenjo, drita Xeno. klima dixhitale, airbag abs/sensor drite dhe shiu, telefon aux bluetooth mp3. Vlorë
4 700€
I diskutueshëm
Euro 4, sapo ardhur nga Zvicra me dogane te paguar gati per targa, 2 celsa origjinal, kondicioner, xhama elektrik, Radio cdplayer, airbag, abs, Xhami para mbrapa me rezistence me tharje, Gomat 90. Durrës
2 700€
Makina esht ne gjendje sh te mire vizuale dhe teknike e gatshme per cdo prove tek mekaniku juaj i besua. Me dogan te paguar gati per targ. Goma MICHELIN te reja 100% makine ekonomike dhe komod. Elbasan
4 399€
Ford festa 1.4 naft viti 2007 manual i sa po ardhur nga gjermanija me dogan te paguar me sherbime te bera kondicjoner km 17000 me liber sherbimesh Durrës
2 800€

Hatchback Ford Fiesta me tre dyer, me rrota aktive para, filloi të prodhohet në qytetin spanjoll të Valencias në 1976. Makina u bë menjëherë shumë e njohur për blerësit evropianë, kështu që Ford Motor duhej të organizonte prodhimin shtesë të këtij modeli në fabrikat në Gjermani dhe Britani të Madhe. Nga viti 1978 deri në 1980, Fiesta u shit në tregun amerikan, por atje makina nuk ishte aq e popullarizuar sa në Evropë. Sot, ekzistojnë shtatë gjenerata të kësaj makine popullore. Gjenerata e shtatë Ford Fiesta u zbulua zyrtarisht në fund të nëntorit 2016. Makina nuk është shumë e ndryshme nga gjenerata e gjashtë, por është bërë më e madhe dhe më e sigurtë. Në Mars të vitit 2019, kompania Ford Motor njoftoi një Fiesta me një motor hibrid.

Ford Fiesta general form
Ford Fiesta side view
Ford Fiesta back view

Shitja e Ford në qytete të tjera