Njoftimet Premium

Shitja e Ford F-150 në Shqipëri

Ford f-150 5.7 benz. viti i prodhimit 2010; kambio automatike sendile lekure me butona ngrofje/ftofje, bikseno, touchscreen navi, sensor kamera, baxho xhami, marmita zhurmuse e bome ne Amerik. Durrës
E shitur
bajm ndrrim me apartmen ne durres ose vlore apartmeni te jet me pamje nga deti e afer deti makina oshte FORD F150 XF4 mekina oshte shum e mire e re kushton 59 mi dolare me marrveshje ndryshimi n. Durrës
E shitur
Baime ndrrim makinen FORD F150 FX4 me apartmen ne durres ose vlore apartmeni te jete aver detit e me pamje nga deti te jet 80meter katror plus edhe ndryshimin ne euro Tiranë
E shitur
bajme nrrim me apartmend ne vlor ose sarand makinen mercedes E350 shum i mere edhe kemi ford F150 FX4 2013 nerin ose dyat edhe tjerat ne ervo kesh Vlorë
E shitur
Ndrrim me apartmen ne sarand ose vlore apartmeni te jet me pamje nga deti edhe madhesia te jet te pakten 80m/2 e plus edhe ndryshimin ne euro kesh Sarandë
E shitur
Bajme ndrrime me Apartament ne Sarande ose vlor apartenti te jete 2 ose 3 dhma gjumit ket makine edhe tjerat ne eur Sarandë
E shitur
pasat 1.9 nafte ne gjendje te shkelqyer me dokumenta te paguara vitprodhimi 92 cmimi i diskutueshem Fier
E shitur

Pickup Ford F-150 është makina më e njohur e F-Series, të cilën Ford Motor Company ka prodhuar për më shumë se gjashtëdhjetë vjet. Përgjatë historisë së kësaj serie, trembëdhjetë gjenerata janë zëvendësuar dhe modeli F-150 është shfaqur në gjeneratën e gjashtë të pickup-ëve të F-Series. Kjo ndodhi në 1978. Gjenerata e re i pickup-it Ford F-150 është shitur në SHBA që nga fundi i vitit 2014. Turbomotorët me benzinë: 2.7 V6 (325 kuaj fuqi) dhe 3.5 V6 (365 kuaj fuqi), dhe motorët atmosferikë: 3.5 V6 (282 kuaj fuqi) dhe 5.0 V8 (385 kuaj fuqi) janë instaluar në makinë. Kutia e shpejtësisë është vetëm automatike, me rrota të pasme aktive ose e plotë. Në vitin 2016, u shfaq një version "ekstrem" i F-150 Raptor.

Ford F-150 general form
Ford F-150 side view
Ford F-150 back view

Shitja e Ford në qytete të tjera