Njoftimet Premium

Shitja e Ford Explorer në Shqipëri

explorer 2011; ; 3.5 benxin-gaz; ; gjendje perfekte Tiranë
E shitur
Ford Explorer 3.5 Benzin Gaz LIMITED, Viti Prodhimit 2013 me 218.000 km, xhama te zinj origjinal, 7 vendshe, sallon lekure, sedilje elektrike + ngrohje + ftohje memory, navigator, kamer parkimi. Tiranë
E shitur
Makina eshte ne gjendje shum te mire dhe me te gjitha sherbimet e kryera dhe impiant gaz; Cmimi i diskutueshe Gjirokastër
E shitur
Makina eshte ne gjendje shum te mire dhe me te gjitha sherbimet e kryera dhe impiant gaz; Cmimi i diskutueshe Gjirokastër
E shitur
Mjeti ne gjendje te shkelqy. 4X4, motorri 4.0L gaz/benzin, tapiceria lekure e bardh me baxha, full options gati per cdo prov Tiranë
E shitur
EVERST 4X4; ORIGJINA HOLLANDA Shkodër
E shitur
Shitet ose nderrohet me foristrade me te shkurte per terene malor; Ford Explorer 4.0 Benzin 4x4 me te gjitha opsione; Viber + 38649289583 Kukës
E shitur
Ford explorer viti 2003 4.2 benzin gaz sekuencial makina esht super gjendje shum komode mundesi ndrrimi me golf 5 etj cmimi 5800 euro i negociushe. 069747774 Tiranë
E shitur
shitet ford viti 2004 me letra te paguara 4, 2 benz gaz ne gjendje te mire i diskutushem ndrrohet ose shitet Tiranë
E shitur
Makina ne gjendje shume te mire dhe motori me 68000 km i ardhur nga usa; Makina shite ose nderrohet Elbasan
E shitur
Ford rulot 1995 nafte 2.5 full me te gjitha kervate per 5 persona t. h. sob gatimi tualet makina esht teper e paster me letra shqiptare 50 mi kilometra origjinale makina ndodhe ne tiran cmim. Tiranë
E shitur
AMERICAN LUXURY IMPORTS; 355693302410; Type: Used; Model: Explorer; Trim: Limited; Body: SUV; Exterior: Shadow Black; Interior: Ebony Black; Doors: 4; Model #: K8F; Engine: 3.5L V6 Cylinde. Tiranë
E shitur
Makina eshte ne gjendje te mir e pa perdorur ne shqiperi makina ka ardh na amerika makina eshte me te gjitha dekumentat; ; Cemim i diskutushem Vlorë
E shitur
Ford everest viti 2007 me 194529 Km; Ne gjendje shume te mir; Me dokumenta te paguara per 1 vi; 0694446947 Tiranë
E shitur

Ford Explorer është prodhuar nga Ford Motor Company nga 1990 e deri më sot. Kjo fuoristradë sot ka pesë gjenerata në historinë e saj dhe shumë ridizenjime. Explorer i gjeneratës së parë u prezantua zyrtarisht në publik në mars 1990 dhe pothuajse menjëherë fitoi popullaritet midis klientëve. Në 1990 dhe 1991, kjo fuoristradë u votua "Makina më e mirë të vitit me të gjitha rrotat aktive". Explorer-i i gjeneratës së pestë është ndërtuar në të njëjtën platformë si Lincoln MKT. Në Motor Show New York në vitin 2012, u prezantua një modifikim Ford Explorer Sport. Kjo makinë është mundësuar nga një motor 3,5 EcoBoost 365 kuaj fuqi dhe kutia automatike SelectShift. Explorer Sport njihet si fuoristradë më e mirë në madhësi të mesme me vlerë më shumë se 50,000 dollarë.

Ford Explorer general form
Ford Explorer side view
Ford Explorer back view

Shitja e Ford në qytete të tjera