Njoftimet Premium

Shitja e Ford Escort në Shqipëri

Makina eshte e vecant ne lloin e sa. Ka motorr nafte ford fokus 1.8 Di turbo e vitit 2002 me pomp nafte mekanike (me kavo, jo elektrike) motorri super gjendj. Shuuume ekonomike 4.5 litra pe. Roskovec
1 000€
Makina ka nevoje per riparim te motorri. Rrogozhinë
600€
I diskutueshëm
Makina eshte ne gjendje te mir me letra; Siguracioni deri ne mars taksa kualidim deri ne prill; Vaj filtra te nderruara 1.8 nafte shum ekonomike Lushnjë
600€
ford escort ne gjendje shum te mir motortike dhe xhenerike 1.6 benzine me letra te paguara per 1 v. xhama elektr. goma te mi. disqe alumi. nr t. 0699695888 Durrës
1 100€
Makina esht shum ekonomike, nafte 1.8 shitet per arsyje mos perdorim. Durrës
900€
Viti: 1998; ; Kilometrazhi: 1 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Kavajë
2 200€
I diskutueshëm
Shitet makina gjendja shum e mir viti 97 me te gjitha letrat deri ne maj 2020, motorr naft 1, 8 shum ekonomike, Shkodër
E shitur
Shitet ford escort gaz benzin me motor 1.6 ne gjendje te mire pune me letra te paguara deri ne ma. 1750 euro pak i diskutuesh. Fier
E shitur
E shitur
Shitet ford ecort 1.8 nafte, viti i prodhimit 2000 ne gjendje shume te mire motorrike; Goma te reja; Letra te pagurar per 1 vit deri 10/11/2020; Bateria e re; Sherbime te bera ne kohe; Kilometr. Durrës
E shitur
Shitet makina me letra siguracioni deri ne mars taksat kualidimi deri ne prill vaj filtra te nderruara bateri e re cmimi 600 euro; 0685955715 Lushnjë
E shitur
; Ford Escort. Motorr 2000 Benzine + G. Impianti i gazit i shkruar ne lejen e qarkullim. Me letra te rregull. Makina me Defekt ne moto. Kambio Automatike; mimi 1100 i diskutueshe Kavajë
E shitur
ne gjendje shume te mi. letrat e paguara deri ne fund 2020. shitet per arsye kam nje makine tjete Elbasan
E shitur
Ford escort cls ngjyra e bardh 1. 4benxin ekonomike sendile cope xhama elekrik para 2 dyer kondicjoner ngroje ftohje targa te reja taksa vjetore te paguar 07. Prill 2017. Gjendje te mi. Tiranë
E shitur
Makina esht ne gjendje te mir esht ne pordorim esht me kondicjiner 2 xhamat e par elektrik xhami par edhe i mbrapa me rrezistenca per klim te ftot; Cmimi i diskutushem Tiranë
E shitur
I sapo ardhur me Dogan te paguar tddi Tiranë
E shitur
Makina eshte shume e mbajtur dhe ne gjendje shum te mi. Me kartat per nje vit me te gjitha sherbimet e sapo be. Eshte e mbajtur si brenda dhe jasht. Eshte me xhama elektroni. Shu. Korçë
E shitur
Ne gjendje te rregullt; Kukës
E shitur
Shitet Ford escort 1.6 benzine ne gjendje te mire pune me letra te prera deri ne tetor 2018, Nakina eshte me kondicioner Air bag goma ne gjendje 80% Makina eshte e mirembajtur si nga an. Korçë
E shitur
Makina eshte ne gjendje shume te mi. Me kondicion. Eshte perdorur shume p. Taksat i ka te paguara deri ne korrik 2018 Tiranë
E shitur
Ford Escort, viti 1990, cilndrata 1.8,; 3 Dyer, ne gjendje pune me dokumenta te rregullta, te paguara deri ne Mars 2019. Cmimi 1000 Euro i diskutuesh. Tel 0697753508 Tiranë
E shitur

Makina kompakte Ford Escort është prodhuar nga Ford Motor në Evropë (nga 1968 në 2000) dhe në Amerikën e Veriut (nga 1981 në 2003). Escort është një nga veturat më të suksesshme të Fordit. Çdo vit, Escort binte në 10 makinat më të preferuara në Evropë. Me kalimin e viteve, gjashtë gjenerata të kësaj makine janë lëshuar dhe janë kryer disa restyling. Në vitin 2015, u njoftua se sedani Ford Escort do të prodhohej në Kinë në një ndërmarrje të përbashkët Changan-Ford. Një veturë e krijuar ekskluzivisht për tregun lokal është një alternativë më e përballueshme dhe e thjeshtë e Ford Focus. Çmimet për Escort i ri në Kinë fillojnë nga 14,000 dollarë. Shitjet e kësaj veture në tregun Evropian nuk janë planifikuar ende.

Ford Escort general form
Ford Escort side view
Ford Escort back view

Shitja e Ford në qytete të tjera