Njoftimet Premium

Shitja e Ford C-MAX në Shqipëri

SHES FOR. MAX VITI 2007 PRERJA RE; MAKINA ESHT SHUM E PASTER DHE E BUKUR; FOTO FLASIN VET SUPER FULL; MAKINA ESHT ME DOGAN TE PAGUAR; E SAPO ARDHUR NGA ITALIA; DISQE ALUMINI SUPER TE BUKUR; GOMA. Durrës
3 400€
SHES FOR. MAX VITI 2007 PRERJA RE; MAKINA ESHT SHUM E PASTER DHE E BUKUR; FOTO FLASIN VET SUPER FULL; MAKINA ESHT ME DOGAN TE PAGUAR; E SAPO ARDHUR NGA ITALIA; DISQE ALUMINI SUPER TE BUKUR; GOMA. Durrës
3 400€
Ford C-Ma. Motorr 1.6tdci, 109kuaj fu. Kambio manuale 5 +. Viti 2008. 178000. Shume ekonomi. Te gjitha serviset e bera ne ko. Dokumentat e prera deri ne dhjetor 2020. E gatshme per cd. Tiranë
3 800€
Ford Focus C-Max 1.8 Nafte; Viti 2005-2006; Kambjo Manuale; Disqe Alomini 4 Gomat E Reja; Xhama te Zinj Origjinal; Perde Origjinale Elektrike; Koroskot i Veshur me Rimeso Drru Arre; Pilot Automati. Durrës
2 950€
Shitet: Ford C Max Viti prodhimit Dhjetor 2010 ! Makina ka motorr 1.6 Nafte me 169.742 km, te certifikuara dhe kontrollohen lehtesisht ne programin Revision Auto Makina eshte ne gjendje shume t. Fier
5 200€
Ford c max 1.6 NAFT 2009; E sapoardhur nga Zvicra me dogan te paguar; Me kondicioner KOMANDA ne TIMON; Xhama dhe pasqyra elektrike mbyllje qendrore; Pilot automatic; kasetofon me bluetooth aux. Tiranë
3 300€
Ford C-Max 2.0tdci viti 2008 kamjo manuale 6 + R kilometra 204 mije sensor shiu sensor dritash auto sensor para - mbrapa origjinal goma 80% te reja pilot automatik komando ne Timon Klima abs ai. Krujë
3 700€
Makina esht ne gjendje te mir shum epaster mrena dhe jas. dokomentat te prera deri ne qershor 2020 Kavajë
3 000€
Makina ka te gjitha sherbimet e bera, fatura e sherbimeve te fundit mbi 700 mij lek, liber sherbimesh te poseduesit te meparshem, letrat deri ne gusht, shume e paster si brenda dhe jashte, motor. Shkodër
3 700€
Ford focus C-max viti 2008. Dal ne rruge per here te pare 30.11.2010. 1.8 benz. 120000 km orgjinal. Goma 90. Me fishe korenti per ngrohje motori dhe gabi. ne. 23.10.2019.me siguracion +. Tiranë
4 600€
I diskutueshëm
Shitet Ford C-max 1.6 tdci, viti 2007, km 123000, me tvsh te paguar, ardhur me. 30.10.2019 nga Siena Ital Fier
3 800€
Shitet Ford C-max 1.6 tdci Titanium, viti 2004, km 179000, me tvsh te paguar, sapo ardhur nga Siena Ital Fier
3 400€
Shitet Ford focus c-max viti 2005 1.6 nafte makina eshte ne gjendje t mi. Makina e sapo targuar, me sherbime te sapo bera, me letrat qe i prefundoje ne mars t 2020. Me nevoitet makin me e voge. Elbasan
3 600€
I diskutueshëm
FORD C MAX; NAFTE 1.6; VITI 2007; ME DOGANE; XHAMA TE ZINJ ( Origjinal ); GOMA TE REJA ( Pireli 100% ) TE REJA; SUPER GJENDJE; AUTO - SALLON - MONI Kavajë
3 000€
Ford C-max 1.8 Nafte 2006 FULL OPTIONS; ne gjendje super si estetike xhenerike dhe motorrik; SHERBIMET TE SAPOKRYERA VAJ FILTRA FRENA TE GJITHA CILESOR; 171.000 km origjinale me pulle sherbimes. Tiranë
3 800€
Shitet: Ford C Max Viti prodhimit Dhjetor 2010 ! Makina ka motorr 1.6 Nafte me 169.742. Mjeti ka ardhur ne Shqiperi ne Nentor 2019, sapo eshte targuar dhe te gjitha dokumentat i ka te prera pe. Fier
5 300€
Ford focus c-max 2006 e sapo ardhur ne gjendje te shkelqyer, 1.8 na. dogana paguar, ghia full opti. Klima tronic, pilot automatik, komanda ne timon, sinjale tek pasqyrat, perde origjinale. Kavajë
3 499€
Ford c max 1.6 NAFT 2009 Zvicra me dogan te paguar; me kondicioner KOMANDA ne TIMON xhama dhe pasqyra elektrike mbyllje qendrore me pult kasetofon me bluetooth usb aux telephone, xhama te z. Tiranë
3 400€
Ford C-Max 2006; 1.6 naft; Xhama te zinj; Navi i mad; E sapoardhur nga Gjermania ne super gjendj; Cmimi i diskutueshem Tiranë
3 600€
Shitet Ford c max, sipas dokumentave qe disponon makina eshte prodhim i Dhjetor 2010 ! Mjeti ka dale ne qarkullim ne Korrik 2011! Makina eshte ngjyr. Fier
5 600€

Ky minivan u paraqit në Motor Motor Paris në 2002. Fillimisht, makina u quajt Focus C-Max, por pas rivendosjes në 2006 thjesht u quajt C-Max. Ford C-Max mund të ulen pesë pasagjerë dhe ka një bagazh të madh, hapësira e të cilit mund të rritet duke palosur vendet e pasme. Minivan i gjeneratës së dytë Ford C-MAX është prodhuar që nga viti 2010 në Spanjë dhe Gjermani. Kjo makinë është e pajisur me një motor benzinë 1.6 litër dhe 100 kuaj fuqi; 1.6-litra motor benzinë me turbinë të zhvilluar 150 ose 180 kuaj fuqi, në varësi të versionit; motorët turbodiesel 1.6 dhe 2.0 litra. Në Prill 2015, C-MAX u rivendos. Shitjet e minivanit të azhurnuar filluan në qershor të atij viti.

Ford C-MAX general form
Ford C-MAX side view
Ford C-MAX back view

Shitja e Ford në qytete të tjera