Njoftimet Premium

Shitja e Ford C-MAX në Shqipëri

makina esht ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike. dogan te paguar Tiranë
2 400€
Drita Mjegulle, Mbyllje Qendrore me Pult, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para dhe Mbrapa, Disqe Alumini 16R, Klima, Timon Hidraulik, Timon Lekure, Timoni Comfort/Sport/Normal, Timon m. Tiranë
2 900€
Drita Mjegulle, Mbyllje Qendrore me Pult, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para dhe Mbrapa, Disqe Alumini 16R, Klima, Timon Hidraulik, Timon Lekure, Timoni Comfort/Sport/Normal, Timon m. Tiranë
2 900€
Zhdoganuar dhe Targuar, dokumentat i ka te prera deri ne Maj 2022, i Dhjetor 2009. Makina ndodhet brenda ne qytetin e Fierit eshte familjare qendron e mbyllur ne garazh! Makina eshte ngjyre e Zez. Fier
4 100€
Drita Mjegulle, Mbyllje Qendrore me Pult, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para dhe Mbrapa, Disqe Alumini 16R, Klima, Timon Hidraulik, Timon Lekure, Timoni Comfort/Sport/Normal, Timon m. Tiranë
3 300€
Shes Ford C max i vitit 2007. Motor 1.6 me naft. Dokumenta deri ne Janar 2022. Eshte me kondicioner per ngrohje dhe ftohj. Eshte ne gjendje shume te mire elektro mekanik. mim i diskutueshe. Tiranë
3 700€
I diskutueshëm
Ford C-max viti 2006 nafte super gjendje sapoardhur nga italia me dogan te paguar 169.000km te vetat xhama te zi origjinal shum e paster si makine goma te reja disqe alumini pilot automat senso. Durrës
2 900€
makina esht ne super gjendje; ; e sapoardhur nga italia; ; targuar per here te 1 ne shqiperi; ; ne gjendje perfekte xhenerike motorrike dhe vizuale Tiranë
3 000€
Makina ndodhet brenda ne qytetin e Fierit eshte familjare qendron e mbyllur ne garazh! Disqet i ka Alumin origjinal te fabrikes Mjeti ka sensor shiu~sensor dritash si dhe drita Automatike! Xhamat. Fier
4 590€
I diskutueshëm
Makina eshte ne gjende shume te mire motorrike, xhenerike dhe vizual. E sapo ardhur nga Franca, me dogane te paguar dhe gati per targi. Makina eshte shume ekonomike dhe familjar. Tiranë
3 000€
I diskutueshëm
makina eshte me dogane te paguar, shume e paster me te gjitha sherbimet e bera, dritat kseno Durrës
3 550€
SHES FOR. MAX VITI 2007 PRERJA RE; MAKINA ESHT SHUM E PASTER DHE E BUKUR; FOTO FLASIN VET SUPER FULL; MAKINA ESHT ME DOGAN TE PAGUAR; E SAPO ARDHUR NGA ITALIA; DISQE ALUMINI SUPER TE BUKUR; GOMA. Durrës
3 400€
SHES FOR. MAX VITI 2007 PRERJA RE; MAKINA ESHT SHUM E PASTER DHE E BUKUR; FOTO FLASIN VET SUPER FULL; MAKINA ESHT ME DOGAN TE PAGUAR; E SAPO ARDHUR NGA ITALIA; DISQE ALUMINI SUPER TE BUKUR; GOMA. Durrës
3 400€
Ford C-Ma. Motorr 1.6tdci, 109kuaj fu. Kambio manuale 5 +. Viti 2008. 178000. Shume ekonomi. Te gjitha serviset e bera ne ko. Dokumentat e prera deri ne dhjetor 2020. E gatshme per cd. Tiranë
3 800€
Ford Focus C-Max 1.8 Nafte; Viti 2005-2006; Kambjo Manuale; Disqe Alomini 4 Gomat E Reja; Xhama te Zinj Origjinal; Perde Origjinale Elektrike; Koroskot i Veshur me Rimeso Drru Arre; Pilot Automati. Durrës
2 950€
Shitet: Ford C Max Viti prodhimit Dhjetor 2010 ! Makina ka motorr 1.6 Nafte me 169.742 km, te certifikuara dhe kontrollohen lehtesisht ne programin Revision Auto Makina eshte ne gjendje shume t. Fier
5 200€
Ford c max 1.6 NAFT 2009; E sapoardhur nga Zvicra me dogan te paguar; Me kondicioner KOMANDA ne TIMON; Xhama dhe pasqyra elektrike mbyllje qendrore; Pilot automatic; kasetofon me bluetooth aux. Tiranë
3 300€
Ford C-Max 2.0tdci viti 2008 kamjo manuale 6 + R kilometra 204 mije sensor shiu sensor dritash auto sensor para - mbrapa origjinal goma 80% te reja pilot automatik komando ne Timon Klima abs ai. Krujë
3 700€
Makina esht ne gjendje te mir shum epaster mrena dhe jas. dokomentat te prera deri ne qershor 2020 Kavajë
3 000€
Makina ka te gjitha sherbimet e bera, fatura e sherbimeve te fundit mbi 700 mij lek, liber sherbimesh te poseduesit te meparshem, letrat deri ne gusht, shume e paster si brenda dhe jashte, motor. Shkodër
3 700€
Ford focus C-max viti 2008. Dal ne rruge per here te pare 30.11.2010. 1.8 benz. 120000 km orgjinal. Goma 90. Me fishe korenti per ngrohje motori dhe gabi. ne. 23.10.2019.me siguracion +. Tiranë
4 600€
I diskutueshëm

Ky minivan u paraqit në Motor Motor Paris në 2002. Fillimisht, makina u quajt Focus C-Max, por pas rivendosjes në 2006 thjesht u quajt C-Max. Ford C-Max mund të ulen pesë pasagjerë dhe ka një bagazh të madh, hapësira e të cilit mund të rritet duke palosur vendet e pasme. Minivan i gjeneratës së dytë Ford C-MAX është prodhuar që nga viti 2010 në Spanjë dhe Gjermani. Kjo makinë është e pajisur me një motor benzinë 1.6 litër dhe 100 kuaj fuqi; 1.6-litra motor benzinë me turbinë të zhvilluar 150 ose 180 kuaj fuqi, në varësi të versionit; motorët turbodiesel 1.6 dhe 2.0 litra. Në Prill 2015, C-MAX u rivendos. Shitjet e minivanit të azhurnuar filluan në qershor të atij viti.

Ford C-MAX general form
Ford C-MAX side view
Ford C-MAX back view

Shitja e Ford në qytete të tjera