Njoftimet Premium

Shitja e Ford B-MAX në Shqipëri

Shitet Ford B Max 1.4 benzin/gas viti 2014 Titanium, km 147000, me tvsh te paguar, sapo ardhur, nga Siena Itali Fier
7 900€
Shitet Ford B-Max viti 2013, 1.5 Nafte km 185 mij, me sensor mbrapa full optinal, km orgjinal mund te kontrollohen edhe me computer per sigu. Cmimi 5700 Eu. Makina ndodhet ne Tir. Per cd. Tiranë
E shitur
Shitet Ford B-Max viti 2013, 1.5 Nafte km 185 mij, me sensor mbrapa full optinal, km orgjinal mund te kontrollohen edhe me computer per sigu. Cmimi 5700 Eu. Makina ndodhet ne Tir. Per cd. Tiranë
E shitur
Shitet Ford B-Max viti 2013, 1.5 Nafte km 185 mij, me sensor mbrapa full optinal, km orgjinal mund te kontrollohen edhe me computer per sigu. Cmimi 5700 Eu. Makina ndodhet ne Tir. Per cd. Tiranë
E shitur
Shitet Ford B-Max viti 2013, 1.5 Nafte km 185 mij, me sensor mbrapa full optinal, km orgjinal mund te kontrollohen edhe me computer per sigu. Cmimi 5700 Eu. Makina ndodhet ne Tir. Per cd. Tiranë
E shitur
Shitet Ford B Max 1.4 benzin/gas viti 2014 Titanium, km 147000, me tvsh te paguar, sapo ardhur, nga Siena Ita. cmimi 7900 euro Fier
E shitur
Shitet Ford B Max, prodhim i vitit 2015. Sistemi i marshit manual, karbuaranti naf. Me dogane dhe taksa te pagua. ABS, AirBag, AC, lexues SD card, Mp3, Aux, CD, monitor elektronik, l xham. Tiranë
E shitur
Shitet ford fijesta kamjo automatike i vitit 1999 cmimi 800 nr 0682525251 Tiranë
E shitur
Makina ne gjendje perfekte, cmimi i arsyesh. 3000 km vetem ne Shqipe. Nuk eshte perdorur shume ne Shqipe. E ardhur nga Gjermani Tiranë
E shitur
Shitet Ford Focus 1.8 naf. me pompe dhe injator mekani. viti 2000. me doga. makina I ka te gjitha sherbimet te krye. Goma te reja 90. cmimi 1850 eu. cmimi pak i diskutushem Vlorë
E shitur
Ford fiesta ne gjendje te mir, motor 1.4 benzin shum ekonomike, kondicjoner, xhama elektrik abies, vaj filtra te ndruar, makina esht shum e paster shum pak e perdorur ne shqiperi, shitet pe. Fier
E shitur

Kompakti B-MAX u lançua në fabrikën në Rumani në 2012. Makina ishte menduar ekskluzivisht për tregun evropian. Makina ishte e pajisur me motor benzine 1.4 litra (90 kuaj fuqi) dhe 1.6 litra (105 kuaj fuqi) dhe një turbomotor me tre cilindra 1.0 EcoBoost me një kapacitet deri në 140 kuaj fuqi. Gjithashtu, motorët turbodiesel me një vëllim 1.5 dhe 1.6 litra ishin instaluar në makinë. Versioni i lartë , ka një motor benzinë ​​1.6 litër është i pajisur me një kuti robotike me gjashtë shpejtësi dhe opsionet e mbetura me kuti e shpejtësie manuale. Kostoja e Ford B-MAX fillonte nga 13,000 euro. Konkurrentët kryesorë të kësaj makine ishin: Nissan Note ose Kia Venga. Në vitin 2017, prodhimi i kompaktit B-MAX u përfundua.

Ford B-MAX general form
Ford B-MAX side view
Ford B-MAX back view

Shitja e Ford në qytete të tjera