Njoftimet Premium

Shitja e Ford Aerostar në Shqipëri

Shitet makina viti 2005 nafte 1.4 cimim 2800 euro Durrës
E shitur
shitet ford tranzit connet, ne gjendje shume te mire, i sapo ardhur nga zvicra, me dogane te sapo pagu. vit prodhimi 2005, me xhama dhe pasqyra elektrike, cmimi 4000 euro Vlorë
E shitur
shes ford transit connect, ne gjendje te shkelqyer, i sapo ardhur nga zvicra, sot i esht prere dogana, motor 1, 8 nafte, vit prodhimi 2005 Vlorë
E shitur
Prrenjas shitet Ford pa letra e ardhur nga greqia ne gjendje te mir motorrike 500 I pa dikutushem per me teper information kontaktooni ne nr e te Librazhd
E shitur
Fort madherik benzin gaz me ketra te rregullta ne gjendje pune shum te mir Durrës
E shitur
Shitet Ford C. Me karta te prera deri ne mars te 2017. Makina ne gjendje shume te mire Korçë
E shitur
Carotreci modeli Ford Iveco viti 1992 sherbimet e bera jan vaj motorrit filtri motorrit filtri ajrit freksioni i ri pompa idraulike e re te kater pastigliat para mbrapa te bera ne gjendje shum t. Durrës
E shitur
Ford 2.4 naft dopio gabin dopio gom Durrës
E shitur
Makina ne shitje per pjes Tiranë
E shitur

Ford Aerostar është minivan ​​i parë i Ford i krijuar në 1986. Aerostar u prodhua për më shumë se dhjetë vjet, në 1997 u ndërpre. Në total, u prodhuan rreth 2,000,000 nga këto minivane. Kjo veturë është akoma shumë e njohur në tregun e makinave të përdorura në Shtetet e Bashkuara. Qëllimi kryesor i këtij minivani është transporti individual dhe familjar, sepse Aerostar strehon 7 pasagjerë dhe ekziston gjithashtu një version me një bazë të zgjatur që strehon 8 pasagjerë. Sipas pronarëve, Ford Aerostar është një minivan shumë i rehatshëm me një nivel të lartë të sigurisë së pasagjerëve dhe shoferit. Makina ishte e pajisur me një kuti shpejtësie mekanike me pesë shpejtësi ose automatike me katër shpejtësi. Vitet e fundit, automatiku me katër shpejtësi është zëvendësuar nga një me pesë shpejtësi.

Ford Aerostar general form
Ford Aerostar side view
Ford Aerostar back view

Shitja e Ford në qytete të tjera