Volkswagen Touran viti 2004, Blu, 1.9L, 163000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Super Gjendje motorike Dhe Xherike; ; Dokumente Deri Ne Gusht 2021 Fier
Xhama dhe pasqyra elektrike- Sedilje elektrike me ngrohje- Fenera me larje- Drita asistente ne kthese- Sistem Multimedia DVD, Mp3, Aux- Goma te reja- Sensor Parkimi para dhe pas 2 Celsa Libe. Fier
Makina eshte ne gjendje shume te mir. Fier
VW Touareg 3.0 TDI 2014; do dit ora 10: 00-20: 00; Me dogan t pagu; Viti 2014; Motor 3.0 Naf; 174 mij; JO TAKS LLUK; Kambjo AUTOMATIKE D; Klimatronik 4 zo; Drita Bi Xen; Drita L.. Fier
VW/Volkswagen Tiguan; do dit ora 10: 00-20: 00; JO NDRRIM; Me dogan t pagu; Viti 2009; Motor 2.0 TDI naf; 200 mij; Tavan Panoram; Klimatron; Sensor Parki; Xhama t errt nga fabri.. Fier
3 900€
Shtuar: 6 nëntor 2020, numri: 113615
Modeli: Touran 
Viti: 2004 
Kilometrazhi: 163000 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Universal 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.9 litra
Çdo ditë ora 10:00-20:00.
JO NDËRRIM.
Me doganë të paguar.
Goma HANKOOK 100% të Reja.
Sedilje me ngrohje.
Kambjo manuale.
Klimatronik 2 zona.
Abs/Airbag/Esp.
Radio CD.
Xhama elektrik.
Mbylle qendrore.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.