Volkswagen Tiguan viti 2013, E zezë, 2.0L, 159000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Gati per impiant gazi; ; Disqe Alumini R32 origjinal; ; Timon SPORT R32 origjinal; ; Sedilje GTI; ; Sallon i paster; ; Kondicioner; ; E targuar; ; Me letra te paguara; ; Te gjitha sherbimet e bera... Fier
Makina sht n gjendje perfekte, viti prodhimit 2004, motor 1.9 naft i thjesht, Kambio manuale 5 + 1 marsha, klima tronicdokumentat t paguara deri n tetor 2021. Auto Ilir & David Mire se vini ne aut. Fier
Golf 5; Motor 1.4 benzin Mban ipmiant Gazi 100%; Viti 2005; Gjendje Shkelqyer; I Sapo Ardhir Nga Gjermania; I Sapo Targuar; Cmimi i padiskutushem Fier
Super Gjendje motorike Dhe Xherike; ; Dokumente Deri Ne Gusht 2021 Fier
Xhama dhe pasqyra elektrike- Sedilje elektrike me ngrohje- Fenera me larje- Drita asistente ne kthese- Sistem Multimedia DVD, Mp3, Aux- Goma te reja- Sensor Parkimi para dhe pas 2 Celsa Libe. Fier
11 900€
Shtuar: 11 dhjetor 2020, numri: 113697
Modeli: Tiguan 
Viti: 2013 
Kilometrazhi: 159000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
ABS ESP Kondicioner Kompjuter i spondit Disqe aliazhi Pasqyra elektrike Xhamngritës elektrikë 
VW Tiguan 2.0 TSI Benzin; Kambjo Automatike; 4-Motion; Viti prodhimit 2013; 159000 km origjinale; 2-Celesa; Gjendje perfekte;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.