Volkswagen Passat, 1.9L, 220000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Drita led, goma te reja, xhama te zinj ne leje, sherbimet e kryera ne kohe, gjendja shume e mire xhenerike, motorrike dhe e paster brenda, jasht. E gatshme per cdo lloj prov. Fier
SAPO ARDHUR NGA ITALI. ME DOGANE TE PAGUA. GATI PER TARG. ME SHERBIME TE BER. SUPER GJENDJ. MUNDSI FINANCIMI ME KEST. Fier
Shitet& Nderrohet Vw Golf 6 1.6 Nafte Viti 2011 Kamio Manuale; Makina Posedon Keto Opsionesh: Kompjuter Bordi; Xhama Te Zinj; Klima Tronike; Klima Bizonale; Hapje Mbyllje Qendrore Me Pult. Fier
Gati per impiant gazi; ; Disqe Alumini R32 origjinal; ; Timon SPORT R32 origjinal; ; Sedilje GTI; ; Sallon i paster; ; Kondicioner; ; E targuar; ; Me letra te paguara; ; Te gjitha sherbimet e bera... Fier
Makina sht n gjendje perfekte, viti prodhimit 2004, motor 1.9 naft i thjesht, Kambio manuale 5 + 1 marsha, klima tronicdokumentat t paguara deri n tetor 2021. Auto Ilir & David Mire se vini ne aut. Fier
2 600€
Shtuar: 12 shtator 2019, numri: 1319
Adresa: Fier, Kantier/pilo lala, shfaq në hartë
Modeli: Passat 
Viti: 2003 
Kilometrazhi: 220000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.9 litra
Kuaj fuqi: 131 
Klasa ekologjike: Euro 3 
Timoni: Majtas 
ABS ESP Kondicioner Kontrolli i klimës Sistemi i sigurisë Parktronic Kompjuter i spondit Sistem navigimi Fenerët Xenon Disqe aliazhi Ngrohja e ndenjëseve Airbags Mbyllja qendrore Pasqyra elektrike Xhamngritës elektrikë Tapiceri lёkurё 
Makina ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike...tapiceria prej lekure e mbajtur shume mire...sherbimet e bera(vaj.filtra.ferrota.rrip faze)dokenta deri ne korrik 2020
shitet per arsye emigrimi

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.