Volkswagen Golf viti 2011, E bardhë, 1.6L, 113000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Gati per impiant gazi; ; Disqe Alumini R32 origjinal; ; Timon SPORT R32 origjinal; ; Sedilje GTI; ; Sallon i paster; ; Kondicioner; ; E targuar; ; Me letra te paguara; ; Te gjitha sherbimet e bera... Fier
Makina sht n gjendje perfekte, viti prodhimit 2004, motor 1.9 naft i thjesht, Kambio manuale 5 + 1 marsha, klima tronicdokumentat t paguara deri n tetor 2021. Auto Ilir & David Mire se vini ne aut. Fier
VW Tiguan 2.0 TSI Benzin; Kambjo Automatike; 4-Motion; Viti prodhimit 2013; 159000 km origjinale; 2-Celesa; Gjendje perfekte Fier
Golf 5; Motor 1.4 benzin Mban ipmiant Gazi 100%; Viti 2005; Gjendje Shkelqyer; I Sapo Ardhir Nga Gjermania; I Sapo Targuar; Cmimi i padiskutushem Fier
Super Gjendje motorike Dhe Xherike; ; Dokumente Deri Ne Gusht 2021 Fier
6 000€
Shtuar: 6 shkurt 2021, numri: 113925
Modeli: Golf 
Viti: 2011 
Kilometrazhi: 113000 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.6 litra
Shitet& Nderrohet Vw Golf 6 1.6 Nafte Viti 2011 Kamio Manuale; Makina Posedon Keto Opsionesh: Kompjuter Bordi; Xhama Te Zinj; Klima Tronike; Klima Bizonale; Hapje Mbyllje Qendrore Me Pult; Pasqyra Antiverbuese; Disqe Alumini Te Markes OZ; Sistem Audio I Amplifikuar Me Subwoofer Fabrike; Kasetofon Me Disk + Radio I Fabrikes; Bluetoth Adopter; Letrat E Paguara Per 1 Vit; Makina Eshte Ne Gjendje Perfekte Motorrike Xhenerike Vizuale E Interiore Gjithashtu E Nga Ana Vizuale E Interiore; Per Me Teper Mund Ta Shikoni Nga Afer Makina Ndodhet Ne Elbasan.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.