Volkswagen Golf viti 2006, Gri, 2.0L, 150000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina sht n gjendje perfekte, viti prodhimit 2004, motor 1.9 naft i thjesht, Kambio manuale 5 + 1 marsha, klima tronicdokumentat t paguara deri n tetor 2021. Auto Ilir & David Mire se vini ne aut. Fier
VW Tiguan 2.0 TSI Benzin; Kambjo Automatike; 4-Motion; Viti prodhimit 2013; 159000 km origjinale; 2-Celesa; Gjendje perfekte Fier
Golf 5; Motor 1.4 benzin Mban ipmiant Gazi 100%; Viti 2005; Gjendje Shkelqyer; I Sapo Ardhir Nga Gjermania; I Sapo Targuar; Cmimi i padiskutushem Fier
Super Gjendje motorike Dhe Xherike; ; Dokumente Deri Ne Gusht 2021 Fier
Xhama dhe pasqyra elektrike- Sedilje elektrike me ngrohje- Fenera me larje- Drita asistente ne kthese- Sistem Multimedia DVD, Mp3, Aux- Goma te reja- Sensor Parkimi para dhe pas 2 Celsa Libe. Fier
5 200€ I diskutueshëm
Shtuar: 4 janar 2021, numri: 113775
Modeli: Golf 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 150000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Gati per impiant gazi
Disqe Alumini R32 origjinal
Timon SPORT R32 origjinal
Sedilje GTI
Sallon i paster
Kondicioner
E targuar
Me letra te paguara
Te gjitha sherbimet e bera / vaj+filtra te sapo nderruara
Klima
Goma 90%
4 xhama elektrik
Airbag SRS / ESP

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.