Njoftime të tjera të ngjashme

ME LETRA DHE SHERBIME TE KRYERA..; SUPER GJENDJE MOTORIKE XHENERIKE...; SALLON MESHINE..NAVIGATOR..SENSOR PARKIMI PARA MBRAPA..START... Fier
1€
Makina ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike...tapiceria prej lekure e mbajtur shume mire...sherbimet e bera(vaj.filtra.ferrota.rrip... Fier
2 600€
Volkswagen CADDY MAXI, i sapo ardhur, sapo targuar, letra te paguara deri ne 5 korrik 2020, motorr 1.6 nafte, automatik DSG, vit prodhimi 2012, 6+1... Fier
8 300€
I diskutueshëm
Viti: 2008
Kilometrazhi: 200000 km
Kutia e shpejtësisë:... Fier
5 800€
Passat 2.0 Benzine+Gaz e shkruar ne leje te qarkullimit Automat Viti 2006 Makina ka ardhur nga Amerika .Shume e paster brenda dhe jasht .Sallon... Fier
6 300€
I diskutueshëm
4 000€

Volkswagen Golf viti 2006, Bojë argjendi, 1.6L, 1km

Shtuar: 9 tetor 2019, numri: 1341
Telefoni:
0682140278
Modeli: Golf 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 1 km
Ngjyra: Bojë argjendi 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit (litra): 1.6 
Timoni: Majtas 
Plotësuese: ABS
Airbags
Mbyllja qendrore
Pasqyra elektrike 
me dogan......tagg:tiguan.laptop.vetura.pasat bmw audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100 JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG MAZDA gjyp MERCEDES 190 200 230 220A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C 220 E200 E220 E240 E270 CDI E320 Gl Glk ML 270 ML 320 ML 420 sprinter kamionet kamion CHEVORLET AVEO AUTO-ONLINE CAPTIVA KALOS MATIZ FIAT PUNTO DUCATO STOLO gjip www FORD FIESTA FOCUS GALAXY MONDEO TRANSIT HONDA ACORD CIVIV A A gjip HUNDAY ACCENT GETZ H100 i10 i20 i30 SANTA FE TERACAN NISSAN TERRANO RENO CLIO MEGANA SHKODA FABIA OKTAVIA VOLVO V40 V70 TOYOTA 4RUNNER AVENSIS COROLLA LAND CRUISER OPEL ASTRA CORSA VECTRA VEKTRA ZAFIRA ff PEUGEOT 206 306 307 406 banesa me qira banesa per shitje apartman apartmant apartmane banes me qira shtepi me qira x3 ,Kamion,Autobus,Banesa,Kompjuter,Bilardo,Celulare,Nokia,Samsung,Sony Ericsson,LG,Blackberry,Iphone,Banes....aA PER KETO MAKINA: KOMBI, FURGON,ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , DAEWOO, FIAT, FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAULT CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY fgfg VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO gjip GJIP jeep JEEP AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100 JEEP GRAND CHEROKEE MAZDA autosalloni kerr MERCEDES 190 200 230 220A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C 220 E200 E220 E240 E270 CDI E320 ML 270 ML 320 ML 420 sprinter kamionet kamion FIAT PUNTO DUCATO STOLO FORD FIESTA FOCUS GALAXY MONDEO TRANSIT HONDA ACORD CIVIV A HUNDAY ACCENT GETZ H100 i10 i20 i30 SANTA FE TERACAN NISSAN TERRANO RENO CLIO MEGANA SHKODA FABIA OKTAVIA VOLVO V40 V bmw m50 x5 x6 x3 Mercedes Benz ml270 w163 ml400 ml500 ML320 ML350 w164 w165 w166 amg look diesel automatic cdi SUV 4x4 bmw sllon c200 c220 c270 e200 220 e270 e320 rexhina gl g270 g400 g500 w140 w222 s300 s280 s320 s500 s600 ford opel renault peugeot citroen hyundai X3

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.