Volkswagen Golf viti 2005, Blu, 1.4L, 189000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Xhama dhe pasqyra elektrike- Sedilje elektrike me ngrohje- Fenera me larje- Drita asistente ne kthese- Sistem Multimedia DVD, Mp3, Aux- Goma te reja- Sensor Parkimi para dhe pas 2 Celsa Libe. Fier
do dit ora 10: 00-20: 00; ; JO NDRRI.; ; Me dogan t pagua; ; Goma HANKOOK 100% t Rej.; ; Sedilje me ngrohj.; ; Kambjo manual.; ; Klimatronik 2 zon.; ; Abs/Airbag/Es.; ; Radio C.; ; Xham. Fier
Makina eshte ne gjendje shume te mir. Fier
VW Touareg 3.0 TDI 2014; do dit ora 10: 00-20: 00; Me dogan t pagu; Viti 2014; Motor 3.0 Naf; 174 mij; JO TAKS LLUK; Kambjo AUTOMATIKE D; Klimatronik 4 zo; Drita Bi Xen; Drita L.. Fier
VW/Volkswagen Tiguan; do dit ora 10: 00-20: 00; JO NDRRIM; Me dogan t pagu; Viti 2009; Motor 2.0 TDI naf; 200 mij; Tavan Panoram; Klimatron; Sensor Parki; Xhama t errt nga fabri.. Fier
3 300€ I diskutueshëm
Shtuar: 19 nëntor 2020, numri: 113635
Modeli: Golf 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 189000 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 1.4 litra
Super Gjendje motorike Dhe Xherike
Dokumente Deri Ne Gusht 2021

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.