Volkswagen Caddy, 1.6L, 190000km

Njoftime të tjera të ngjashme

VW Touareg 3.0 TDI 2014; do dit ora 10: 00-20: 00; Me dogan t pagu; Viti 2014; Motor 3.0 Naf; 174 mij; JO TAKS LLUK; Kambjo AUTOMATIKE D; Klimatronik 4 zo; Drita Bi Xen; Drita L.. Fier
VW/Volkswagen Tiguan; do dit ora 10: 00-20: 00; JO NDRRIM; Me dogan t pagu; Viti 2009; Motor 2.0 TDI naf; 200 mij; Tavan Panoram; Klimatron; Sensor Parki; Xhama t errt nga fabri.. Fier
Shitet Volkswagen Pass. Viti i prodhimit dhjetor i 2001. Kamio automati. Benzine/gas, impiant "Lovat. 1.8 Tur. Letrat te prera deri ne gusht te 2020, siguracion minikas. Gjendja e makine. Fier
Volkswagen Touran 2.0 TDI; Cel do dit ora 10: 00-20: 00; JO NDRR; Me dogan t pagu; Viti 2005; Motor 2.0 Naf; 184 mij; Kambjo Manuale 6 +; Klimatronik Biz; Kompjuter Bor; Abs, Esp. Fier
Shitet Volkswagen Passat cc; Viti 2009; 2.0 benzin tsi; Kambio automatike; Sallon meshin; Sensor parkimi; Tavan panoram; Serdile me ngrohje memorie 2 ngjyrshe; Ne gjendje te mire motorrik. Fier
8 300€ I diskutueshëm
Shtuar: 31 korrik 2019, numri: 1295
Adresa: Fier, Mallakastër, shfaq në hartë
Modeli: Caddy 
Viti: 2012 
Kilometrazhi: 190000 km
Ngjyra: Bezhë 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.6 litra
Volkswagen CADDY MAXI, i sapo ardhur, sapo targuar, letra te paguara deri ne 5 korrik 2020, motorr 1.6 nafte, automatik DSG, vit prodhimi 2012, 6+1 vende, ideale per taxi apo per agjesi udhetimesh dhe turistike per transport. Makina eshte ne gjendje shume te mire, klima me dy zona, makine ekonomike. Super çmim 8300€ i diskutueshem. Kontakt 0692154093.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.