Toyota Yaris viti 2007, Gri, 1.4L, 159000km

Njoftime të ngjashme

mercedes AMG 63 GT S WIT 38000 km feom 2019 black mat Fier
mercedes benz w210 shitet arsye mos perdorimi Fier
Makina eshte ne gjendje shume te mir. Fier
Sherbimet te kryera po tek Hyundai me liber historiku CARFAX dhe fatur. Nje prona. Makina eshte full ne opsione dhe esht e disponueshme per cdo test driv; ; Sitestem radio me ekran 8'' supor. Fier
E shitur
Modeli: Yaris 
Viti: 2007 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 159000 km
Ngjyra: Gri 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.4 litra
Çdo ditë ora 10:00-20:00.
Me doganë të paguar.
JO NDËRRIM.
Ngrohje, ftohje normale pa klima.
Abs/Esp/Airbag.
Radio CD.
Xhama elektrik.
Pasqyra elektrike.
Mbyllje qendrore etj.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.