Toyota Yaris viti 2007, E zezë, 1.4L, 176000km

Njoftime të tjera të ngjashme

do dit ora 10: 00-20: 00; ; Me dogan t pagua.; ; JO NDRRI.; ; Ngrohje, ftohje normale pa klim.; ; Abs/Esp/Airba.; ; Radio C.; ; Xhama elektri.; ; Pasqyra elektrik.; ; Mbyllje qendrore et. Fier
full option me dokumenta te paguara; ; per 1 vit Fier
Shitet toyota verso viti 2009 ne gjendje perfekte full opsion, automat sedilje me ngrohje, kamera xhama te zinj, perde, panoram, etj Fier
Shitet toyota yaris 1, 4 naft, automat, shume ekonomike, ne gjendje te mire Fier
Shitet Toyota Avensis, 1.8 Benzine Ga. Sapo i vura impjantin e gazit BRC 800 Euro me fature dhe Garanci, te shenuar ne lejen e qarkullimit, e vitit 2003 ne letra, letrat e prera deri ne SHTATO. Fier
3 999€
Shtuar: 2 nëntor 2020, numri: 113608
Modeli: Yaris 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 176000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.4 litra
E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA
ME DOGAN TE PAGUAR
2× XHAMAT ELEKTRIK PASQYRA ELEKTRIKE RADIO CD KOMANDA NE TIMON ABS ESP MBYLLJE QENDRORE 2× ÇELSA.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.