Toyota Verso viti 2009, Gri, 133000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet toyota yaris 1, 4 naft, automat, shume ekonomike, ne gjendje te mire Fier
Shitet Toyota Avensis, 1.8 Benzine Ga. Sapo i vura impjantin e gazit BRC 800 Euro me fature dhe Garanci, te shenuar ne lejen e qarkullimit, e vitit 2003 ne letra, letrat e prera deri ne SHTATO. Fier
TOYOTA Auris 1.4 nafte Luna Kamio manuale VITI 2008; Kategoria Makina; Viti: 2008; Transmetuesi: Manuale; Karburanti: Nafte; Targa: T huaja; Prodhuesi Toyota; Modeli Auris; Struktura e vetur. Fier
Makina esht shum e paster si jasht dhe brenda, makina disponon navi, kamera, bluetooth et Fier
2.2 naf. Viti 2007. Manuale 6 + 1. Vende: 7 ul. Mjeti eshte i sapo ardhur nga Gjermani. Eshte ne gjendje perfekte nga ana motorrike xhenerike edhe vizua. Radio, cd, mp3. Xhamat elektrik +. Fier
8 300€
Shtuar: 20 nëntor 2019, numri: 101021
Modeli: Verso 
Viti: 2009 
Kilometrazhi: 133000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Ngrohja e ndenjëseve 
Shitet toyota verso viti 2009 ne gjendje perfekte full opsion, automat sedilje me ngrohje, kamera xhama te zinj, perde, panoram, etj

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.