Toyota RAV 4 viti 2006, E zezë, 2.2L, 281000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet toyota verso viti 2009 ne gjendje perfekte full opsion, automat sedilje me ngrohje, kamera xhama te zinj, perde, panoram, etj Fier
Shitet toyota yaris 1, 4 naft, automat, shume ekonomike, ne gjendje te mire Fier
Shitet Toyota Avensis, 1.8 Benzine Ga. Sapo i vura impjantin e gazit BRC 800 Euro me fature dhe Garanci, te shenuar ne lejen e qarkullimit, e vitit 2003 ne letra, letrat e prera deri ne SHTATO. Fier
TOYOTA Auris 1.4 nafte Luna Kamio manuale VITI 2008; Kategoria Makina; Viti: 2008; Transmetuesi: Manuale; Karburanti: Nafte; Targa: T huaja; Prodhuesi Toyota; Modeli Auris; Struktura e vetur. Fier
Makina esht shum e paster si jasht dhe brenda, makina disponon navi, kamera, bluetooth et Fier
6 000€
Shtuar: 13 maj 2020, numri: 113430
Modeli: RAV 4 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 281000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.2 litra
full option me dokumenta te paguara
per 1 vit

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.