Toyota Corolla Verso viti 2007, Blu, 2.2L, 193100km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet toyota verso viti 2009 ne gjendje perfekte full opsion, automat sedilje me ngrohje, kamera xhama te zinj, perde, panoram, etj Fier
Shitet toyota yaris 1, 4 naft, automat, shume ekonomike, ne gjendje te mire Fier
Shitet Toyota Avensis, 1.8 Benzine Ga. Sapo i vura impjantin e gazit BRC 800 Euro me fature dhe Garanci, te shenuar ne lejen e qarkullimit, e vitit 2003 ne letra, letrat e prera deri ne SHTATO. Fier
TOYOTA Auris 1.4 nafte Luna Kamio manuale VITI 2008; Kategoria Makina; Viti: 2008; Transmetuesi: Manuale; Karburanti: Nafte; Targa: T huaja; Prodhuesi Toyota; Modeli Auris; Struktura e vetur. Fier
Makina esht shum e paster si jasht dhe brenda, makina disponon navi, kamera, bluetooth et Fier
4 000€
Shtuar: 18 nëntor 2019, numri: 95633
Modeli: Corolla Verso 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 193100 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.2 litra
2.2 naft. Viti 2007. Manuale 6 + 1. Vende: 7 ulu. Mjeti eshte i sapo ardhur nga Gjermania. Eshte ne gjendje perfekte nga ana motorrike xhenerike edhe vizual. Radio, cd, mp3. Xhamat elektrik + xhama te zinj origjinal, pasqyrat elektrik. Komanda ne timo. cruise contro. Mbyllje me pult, 2cels. Energine start sto. Abs/airba. Fenere mjegull. Kontroll stabiliteti vs. Cmimi i paiskutueshe. Nderrohe

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.