Toyota Avensis viti 2008, Gri, 2.0L, 181200km

Njoftime të tjera të ngjashme

E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA; ; ME DOGAN TE PAGUA; ; 4XHAMAT ELEKTRIK PASQYRAT ELEKTRIKR KOMANDA NE TIMON RADIO CD AUX BLUETOOTH ABS ESP 44 SENSOR SHIU + DRITE SEDILIET ME NGROJE MBYLLJE QENDRORE 3 ELS. Fier
Goma te reja Sherbimet e bera te gjith. Makina eshte ne super gjendj. Fier
E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA; ; ME DOGAN TE PAGUAR; ; 2 XHAMAT ELEKTRIK PASQYRA ELEKTRIKE RADIO CD KOMANDA NE TIMON ABS ESP MBYLLJE QENDRORE 2 ELS. Fier
do dit ora 10: 00-20: 00; ; Me dogan t pagua.; ; JO NDRRI.; ; Ngrohje, ftohje normale pa klim.; ; Abs/Esp/Airba.; ; Radio C.; ; Xhama elektri.; ; Pasqyra elektrik.; ; Mbyllje qendrore et. Fier
full option me dokumenta te paguara; ; per 1 vit Fier
4 900€
Shtuar: 17 dhjetor 2020, numri: 113728
Modeli: Avensis 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 181200 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Universal 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Toyota Avensis 2.0 naft, viti i prodhimit 3/2008, Kambio manuale, gjendja perfekte, 181.000 km me libr servisi navigator, sensor shiu klima tronic, xhama t zinj origjinal drita Ksenon, pilot automatik xhama dhe pasqyra elektrike dogana e paguar gati pr targa CMIMI: 4900 euro, adresa Mbrostar Ura Fier

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.