Njoftimet Premium

Shitja e Toyota në Fier

Shitet toyota verso viti 2009 ne gjendje perfekte full opsion, automat sedilje me ngrohje, kamera xhama te zinj, perde, panoram, etj Fier
8 300€
Shitet toyota yaris 1, 4 naft, automat, shume ekonomike, ne gjendje te mire Fier
4 100€
Shitet Toyota Avensis, 1.8 Benzine Ga. Sapo i vura impjantin e gazit BRC 800 Euro me fature dhe Garanci, te shenuar ne lejen e qarkullimit, e vitit 2003 ne letra, letrat e prera deri ne SHTATO. Fier
1€
TOYOTA Auris 1.4 nafte Luna Kamio manuale VITI 2008; Kategoria Makina; Viti: 2008; Transmetuesi: Manuale; Karburanti: Nafte; Targa: T huaja; Prodhuesi Toyota; Modeli Auris; Struktura e vetur. Fier
1€
Makina esht shum e paster si jasht dhe brenda, makina disponon navi, kamera, bluetooth et Fier
6 480€
2.2 naf. Viti 2007. Manuale 6 + 1. Vende: 7 ul. Mjeti eshte i sapo ardhur nga Gjermani. Eshte ne gjendje perfekte nga ana motorrike xhenerike edhe vizua. Radio, cd, mp3. Xhamat elektrik +. Fier
4 000€
Makina ne gjendje shume te mire mekanike dhe super e paster si brenda ashtu edhe jash. Makina eshte e vitit 2006 pasqyra me palosje, e. Mundesi Nderrimi me nderrim ka cmim tjeter Fier
6 000€
SHITET TOYOTA YARIS 1.4 D4D ESAPO ARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR; 2XHAMAT ELEKTRIK PASQYRAT ELEKTRIKE KOMANDA NE TIMON KOMPJUTER BORDI RADIO CD GPS START STOP MBYLLJE ME SHENJ GISHTI 2 CELS. Fier
4 500€
Makina eshte ne gjendje te shkelqyer teknike dhe inxhinjeri. Makina eshte e ardhur nga gjerman. Makina ka 147 mij km t veta; E gatshme percdo lloj prove Fier
5 800€
Makina eshte ne gjendje shum te mir 4 porta me klima me dokumenta te prera deri ne dhjetor, makina eshte e gatshme per cdo lloj prove dhe kontrolli Fier
3 100€
Okazion, Makina eshte ne gjendje shum te mire me 4 porta kame ra parkimi me klima 8 airbek me dogan, CDO gje funksionon ne regull makina eshte e gatshme per CDO prov dhe kontroll, makina ka dh. Fier
6 500€
Makina ne gjendje shume te mire mekanike dhe super e paster si brenda ashtu edhe jasht. Makina eshte e vitit 2006 pasqyra me palosje, et. Mundesi Nderrimi Fier
6 500€
Shitet Toyota Yaris ne gjendje shume te mire me te gjitha sherbimet ska nevoj per asgje me pak km 97.000mij, goma te reja, vajra filtra te ndruara se fundm. Viti prodhimit 2011 fuqia motorik. Fier
5 600€
Viti: 2005; ; Kilometrazhi: 180000 km; ; Kutia e shpejtsis: Mekanike Fier
5 500€
I diskutueshëm
Viti: 2006; ; Kilometrazhi: 200000 km; ; Kutia e shpejtsis: Mekanike Fier
7 500€
I diskutueshëm
Viti: 2012; ; Kilometrazhi: 160000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Fier
16 000€
Shitet Toyota Rav 4 2.2 viti 2007, km 194000, me tvsh te paguar, cmimi 8000 euro ardhur me. 08.04.2018 nga Siena Ita Fier
E shitur
Toyota Yaris 1, 4 D-4D; Kamio automatike; Viti 2006; E sapoardhur nga Italia; Me dogane te paguar; Super ekonomike; Ne gjendje shume te mire; Gati per targa Fier
E shitur
Shitet Toyota Camry e 2008, 2.4 benzin me 128.000. Makina ndodhet ne Amerik per momentin vjen pas 1 muaj, eshte ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e ber Fier
E shitur
Shitet toyota rav4 ne gjendje shume te mire; E sapo ardhur nga gjermania; E gatshme per cdo lloj prove; Me sistem D-Cat; Cmim i diskutueshem Fier
E shitur

Shitja e Toyota në qytete të tjera