Smart ForTwo viti 2001, Blu, 0.6L, 130000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet Smart Fortwo 1.0 viti 2013, km 113000, me tvsh te paguar, ardhur me. 24.10.2019 nga Siena Ita. Borici Auto Tregti automjetesh Mbrostar ura Fier; autoborici@gma. com Fier
Shitet Smart fortwo 1.0 viti 2010, km 147000, me tvsh te paguar, ardhur me. 26.05.2019 nga Siena Itali Fier
Shitet SMART ForFour cdi viti 2005 me motorr 1.5 nafte e ardhur nga gjermania Euro 4 me dogane te paguar makina eshte shum e paster ka dhe klim Fier
Makina eshte shume e paster si jasht dhe brenda tavan panoramik, marsha tiptronic, makina eshte e gatshme per cdo lloj prove dhe kontroll. cmimi i padiskutueshe Fier
1 950€ I diskutueshëm
Shtuar: 10 dhjetor 2020, numri: 113691
Modeli: ForTwo 
Viti: 2001 
Kilometrazhi: 130000 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Kompakt 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 0.6 litra
Cabrio
Super Gjendje

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.