Smart ForFour viti 2006, E bardhë, 1.5L, 208000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet Smart Fortwo 1.0 viti 2013, km 113000, me tvsh te paguar, ardhur me. 24.10.2019 nga Siena Ita. Borici Auto Tregti automjetesh Mbrostar ura Fier; autoborici@gma. com Fier
Shitet Smart fortwo 1.0 viti 2010, km 147000, me tvsh te paguar, ardhur me. 26.05.2019 nga Siena Itali Fier
Shitet SMART ForFour cdi viti 2005 me motorr 1.5 nafte e ardhur nga gjermania Euro 4 me dogane te paguar makina eshte shum e paster ka dhe klim Fier
Makina eshte shume e paster si jasht dhe brenda tavan panoramik, marsha tiptronic, makina eshte e gatshme per cdo lloj prove dhe kontroll. cmimi i padiskutueshe Fier
2 100€
Shtuar: 21 mars 2021, numri: 113979
Modeli: ForFour 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 208000 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.5 litra
makina eshte me taksat e prera
makina esht ok si na brenda dhe jasht
sensor shiu

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.