Smart ForFour viti 2005, E zezë, 1.5L, 169000km

Njoftime të tjera të ngjashme

makina eshte me taksat e prera; ; makina esht ok si na brenda dhe jasht; ; sensor shiu Fier
Shitet Smart fortwo 1.0 viti 2010, km 147000, me tvsh te paguar, ardhur me. 26.05.2019 nga Siena Itali Fier
Shitet SMART ForFour cdi viti 2005 me motorr 1.5 nafte e ardhur nga gjermania Euro 4 me dogane te paguar makina eshte shum e paster ka dhe klim Fier
Makina eshte shume e paster si jasht dhe brenda tavan panoramik, marsha tiptronic, makina eshte e gatshme per cdo lloj prove dhe kontroll. cmimi i padiskutueshe Fier
3 200€
Shtuar: 1 korrik 2021, numri: 114106
Modeli: ForFour 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 169000 km
Ngjyra: E zezë 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.5 litra
JO NDËRRIM.
Me doganë të paguar.
Klimatronik.
Sedilje elektrike.
Abs,Esp,AirBag.
Radio CD.
Pasqyra Elektrike.
Kompjuter Bordi.
Xhama elektrik.
Drita mjegulle.
Tavan panoramik etj.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.