Skoda Fabia viti 2008, Gri, 1.4L, 149000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Skoda Octavia 1.9 TDI S. Sherbimet te krye. Letrat te paguara deri ne Maj te 2020 plus siguracion minikas. Sensore parkimi p. mbeshtetese krahu para dhe per sediljet e pas. baxh. Fier
Skoda Octavia viti 2001 1.6 benzin gaz ne gjendje shum te mir makina eshte me impjant sekuencial me garanci shum ekonomik. Me dokumenta te rregullt. E gacme per cdo lloj prov. Fier
Skoda Fabia Motorr 1.6 Benzin/Gaz Viti 2009 Automatike Kondicioner Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike si dhe shume e paste. Cmimi i Duskutueshe. Mundesi Nderrimi Fier
Skoda Fabia Motorr 1.4Benzin Viti 2008 Kondicioner Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike si dhe shume e paste. Cmimi i Duskutueshe. Mundesi Nderrimi Fier
Skoda Yeti 1.2 Benzine, mund ta kontrolloni ku te doni ne gjendje perfekte nga ana motorike Xhenerike dhe vizuale; Mundesi Nderrim. Fier
2 700€ I diskutueshëm
Shtuar: 17 shtator 2020, numri: 113536
Modeli: Fabia 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 149000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 1.4 litra
Makina eshte ne gjendje shume te mire.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.