Porsche Cayenne viti 2003, E bardhë, 4.5L, 199000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Porsche cayenne 4.5 benzin gaz turbo; Makina esht ne gjendje perfek. full options; Sherbime te sapo bera vaj filtra t ndruara goma te re. Kilometrazhi 300 i kap t gjitha madje me prove; Kontak. Fier
Porsche Cayene motorr 4.5 Benzin gaz Turbooo; Kamio automat, baxha xhami, sedilje elektrike + ngrohje, Xhama te zinj orgjinal Kamer parkimi; Navi, klima, Letra te paguara deri ne 19 11 2020; N. Fier
Viti: 2004; ; Kilometrazhi: 150000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Fier
Viti: 2012; ; Kilometrazhi: 130000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Fier
6 500€ I diskutueshëm
Shtuar: 15 nëntor 2020, numri: 113627
Modeli: Cayenne 
Viti: 2003 
Kilometrazhi: 199000 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit: 4.5 litra
Gjendje Shkelqyer Motorike Xhenerike Dhe Vizuale

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.