Porsche Cayenne viti 2003, E bardhë, 4.5L, 199000km

Njoftime të ngjashme

Porsche 997 CARRERA S Kabina Lloji M97 01 3800cm kub 6 cilindra banes; ; 355 CV n 6600 rpm; ; vn n qarkullim n qershor 2006 Mirmbajtja e Porsche plus mirmbajtja nga mekaniku im i cil. Fier
E shitur I diskutueshëm
Modeli: Cayenne 
Viti: 2003 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 199000 km
Ngjyra: E bardhë 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit: 4.5 litra
Gjendje Shkelqyer Motorike Xhenerike Dhe Vizuale

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.