Porsche 997 viti 2006, E zezë, 104842km

Njoftime të ngjashme

mercedes AMG 63 GT S WIT 38000 km feom 2019 black mat Fier
mercedes benz w210 shitet arsye mos perdorimi Fier
Makina eshte ne gjendje shume te mir. Fier
Sherbimet te kryera po tek Hyundai me liber historiku CARFAX dhe fatur. Nje prona. Makina eshte full ne opsione dhe esht e disponueshme per cdo test driv; ; Sitestem radio me ekran 8'' supor. Fier
25 000€
Shtuar: 3 shtator 2021, numri: 114209
Modeli: 997 
Viti: 2006 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 104842 km
Ngjyra: E zezë 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Kabriolet 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kuaj fuqi: 355 
Porsche 997 CARRERA S Kabina Lloji M97 01 3800cm kub 6 cilindra banesë.
355 CV në 6600 rpm
vënë në qarkullim në qershor 2006 Mirëmbajtja e Porsche plus mirëmbajtja nga mekaniku im i cili gjithmonë është kujdesur për Porsche -t e mia për ndryshimet e vajit ose mirëmbajtje të tjera të vogla midis kontrolleve të fabrikës
opsion i plotë lëkure e zgjatur pasm tiptro, paneli i përparmë turbo i instaluar nga Porsche Toulon dhe mbulesë, makinë jo duhanpirëse në një garazh.
Kuti ingranazhi 5 shpejtësish Tiptronic
shasi Pasm porsche menaxhimi aktiv i pezullimit
Opsionet e kromit të shkarkimit me 4 tuba
timon sportiv me opsione të ndërrimit të vozitjes
vend sportiv me guaskë të dukshme
opsion cd ngarkues trungu i përparmë 6 cd
Bagazhi 135 litra dy skedarët e pasmë mund të palosen për të vendosur valixhe të tjera nëse është e nevojshme për udhëtime më të gjata
shumë e vlerësueshme
hapja e sipërme e konvertueshme deri në 50 KM H është një kënaqësi e vërtetë në baza ditore dhe në lëvizje
xhami shumë efikas në rrugë dhe madje edhe në autostradë, është çuditërisht efikas
bi xenon drita e kuqe drita e kuqe në pjesën e pasme opsionale
paketa sportive krono plus cilësimet shumë më shasi sportive dhe kuti ingranazhesh kënaqësi më të madhe drejtimi
vonesë psm kur butoni sportiv është aktiv
menaxhimi i komunikimit pcm porsche me modul lundrimi dhe telefon
ju keni të gjitha kodet e opsioneve në librin e përditësuar të shërbimit të porsche
mishrat e dhëmbëve kanë më pak se 5000 KM do të varet nga qarku juaj i drejtimit ose rruga, por michelinët më të mirë se pirelli kanë një jetëgjatësi shumë të mirë me një efikasitet të jashtëzakonshëm
Izolim i sipërm i kapakut të zi në modalitetin e mbyllur
Opsioni i zgjeruar i lëkurës së zezë
Bojë metalike e zezë e bazaltit
Kundër sfondit të bardhë
Mbajtësi i kupës i fshehur mbi kutinë e dorezave. Gjithçka funksionon kapuç elektrik xhami para mbrapa cd kupa dyer ajër të kondicionuar ngrohje elektrike retro etj ...
Rezervuari i karburantit 64 litra 600 km shkon nga konsumi mesatar prej 9 deri në 10 litra në drejtimin normal 13 deri në 15 litra kur ngasni më shumë
Duke pasur parasysh opsionet e jashtme dhe të brendshme të gjendjes së makinës, trupi i trupit është rifilluar (gërvishtje të vogla dhe goditje guri në kapuç si një xham i ri sepse kishte një goditje të vogël guri). Me kilometrazhin më pak se normal prej 10 mijë kilometrash, ju nuk keni mirëmbajtje për të planifikuar për 30 mijë kilometra. Një kullim i mirëmbajtjes së pllakave është bërë çdo vit që nga blerja e tij.
E jashtme dhe shasi:
Pasqyra elektrike, xhami Athermal, bojë metalike, PSM, fenerë Bi-ksenon, kalibra të kuq të frenave, pezullim sportiv, gropëza të kromuara, kapuç elektrik, rrota të kromuara, paketë Chrono, pako sportive, shkarkim prej çeliku inox, Spoiler, përmbysje e radarit, shasi sportive, Ndihmë parkimi para / mbrapa, Rrjetë kundër rrotullimit, Pasqyra të palosshme.
E brendshme:
Sistemi audio CD, Kompjuteri në bord, sistemi audio BOSE, CD me karikues, Tapat e timonit, 6 karikues CD, Ajër i kondicionuar automatik, sedilje sportive, brendshme e zgjeruar prej lëkure, timon sportiv, prizë 12V, prizë audio USB, timon lëkure , 6 CD me Ngarkues, Panel lëkure, Bllok elektrik, GPS 16/9
Mbrojtëset e pragut të derës prej alumini, Rregullatori i kufizimit të shpejtësisë, Vende elektrike, 4 dritare elektrike, timon me 3 rreze, Dritare elektrike, pedale alumini,
Speedometra të bardhë, pako lëkure, Drejtues i fuqisë, Sfondi i shpejtësisë së bardhë, Selia e shoferit e rregullueshme në lartësi, Kuti ingranazhesh automatike, dysheme dyshemeje.
Siguria: Goma të ndezura, ESP, 6 airbag, sensor shiu, ABS, drita e tretë e frenave.
Anti-vjedhje: Alarm, bulona kundër rrjedhave të rrotave, gdhendje qelqi.
Te tjera:
Ndalohet pirja e duhanit, kompleti i riparimit të gomave, libri i shërbimit, fenerët e përparmë. Drita LED e ditës, Faturat e mirëmbajtjes, Drita

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.