Porsche 997 viti 2006, E zezë, 104842km

Njoftime të tjera të ngjashme

Gjendje Shkelqyer Motorike Xhenerike Dhe Vizuale Fier
Porsche cayenne 4.5 benzin gaz turbo; Makina esht ne gjendje perfek. full options; Sherbime te sapo bera vaj filtra t ndruara goma te re. Kilometrazhi 300 i kap t gjitha madje me prove; Kontak. Fier
Porsche Cayene motorr 4.5 Benzin gaz Turbooo; Kamio automat, baxha xhami, sedilje elektrike + ngrohje, Xhama te zinj orgjinal Kamer parkimi; Navi, klima, Letra te paguara deri ne 19 11 2020; N. Fier
Viti: 2004; ; Kilometrazhi: 150000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Fier
Viti: 2012; ; Kilometrazhi: 130000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Fier
25 000€
Shtuar: 3 shtator 2021, numri: 114209
Modeli: 997 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 104842 km
Ngjyra: E zezë 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Kabriolet 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kuaj fuqi: 355 
Porsche 997 CARRERA S Kabina Lloji M97 01 3800cm kub 6 cilindra banesë.
355 CV në 6600 rpm
vënë në qarkullim në qershor 2006 Mirëmbajtja e Porsche plus mirëmbajtja nga mekaniku im i cili gjithmonë është kujdesur për Porsche -t e mia për ndryshimet e vajit ose mirëmbajtje të tjera të vogla midis kontrolleve të fabrikës
opsion i plotë lëkure e zgjatur pasm tiptro, paneli i përparmë turbo i instaluar nga Porsche Toulon dhe mbulesë, makinë jo duhanpirëse në një garazh.
Kuti ingranazhi 5 shpejtësish Tiptronic
shasi Pasm porsche menaxhimi aktiv i pezullimit
Opsionet e kromit të shkarkimit me 4 tuba
timon sportiv me opsione të ndërrimit të vozitjes
vend sportiv me guaskë të dukshme
opsion cd ngarkues trungu i përparmë 6 cd
Bagazhi 135 litra dy skedarët e pasmë mund të palosen për të vendosur valixhe të tjera nëse është e nevojshme për udhëtime më të gjata
shumë e vlerësueshme
hapja e sipërme e konvertueshme deri në 50 KM H është një kënaqësi e vërtetë në baza ditore dhe në lëvizje
xhami shumë efikas në rrugë dhe madje edhe në autostradë, është çuditërisht efikas
bi xenon drita e kuqe drita e kuqe në pjesën e pasme opsionale
paketa sportive krono plus cilësimet shumë më shasi sportive dhe kuti ingranazhesh kënaqësi më të madhe drejtimi
vonesë psm kur butoni sportiv është aktiv
menaxhimi i komunikimit pcm porsche me modul lundrimi dhe telefon
ju keni të gjitha kodet e opsioneve në librin e përditësuar të shërbimit të porsche
mishrat e dhëmbëve kanë më pak se 5000 KM do të varet nga qarku juaj i drejtimit ose rruga, por michelinët më të mirë se pirelli kanë një jetëgjatësi shumë të mirë me një efikasitet të jashtëzakonshëm
Izolim i sipërm i kapakut të zi në modalitetin e mbyllur
Opsioni i zgjeruar i lëkurës së zezë
Bojë metalike e zezë e bazaltit
Kundër sfondit të bardhë
Mbajtësi i kupës i fshehur mbi kutinë e dorezave. Gjithçka funksionon kapuç elektrik xhami para mbrapa cd kupa dyer ajër të kondicionuar ngrohje elektrike retro etj ...
Rezervuari i karburantit 64 litra 600 km shkon nga konsumi mesatar prej 9 deri në 10 litra në drejtimin normal 13 deri në 15 litra kur ngasni më shumë
Duke pasur parasysh opsionet e jashtme dhe të brendshme të gjendjes së makinës, trupi i trupit është rifilluar (gërvishtje të vogla dhe goditje guri në kapuç si një xham i ri sepse kishte një goditje të vogël guri). Me kilometrazhin më pak se normal prej 10 mijë kilometrash, ju nuk keni mirëmbajtje për të planifikuar për 30 mijë kilometra. Një kullim i mirëmbajtjes së pllakave është bërë çdo vit që nga blerja e tij.
E jashtme dhe shasi:
Pasqyra elektrike, xhami Athermal, bojë metalike, PSM, fenerë Bi-ksenon, kalibra të kuq të frenave, pezullim sportiv, gropëza të kromuara, kapuç elektrik, rrota të kromuara, paketë Chrono, pako sportive, shkarkim prej çeliku inox, Spoiler, përmbysje e radarit, shasi sportive, Ndihmë parkimi para / mbrapa, Rrjetë kundër rrotullimit, Pasqyra të palosshme.
E brendshme:
Sistemi audio CD, Kompjuteri në bord, sistemi audio BOSE, CD me karikues, Tapat e timonit, 6 karikues CD, Ajër i kondicionuar automatik, sedilje sportive, brendshme e zgjeruar prej lëkure, timon sportiv, prizë 12V, prizë audio USB, timon lëkure , 6 CD me Ngarkues, Panel lëkure, Bllok elektrik, GPS 16/9
Mbrojtëset e pragut të derës prej alumini, Rregullatori i kufizimit të shpejtësisë, Vende elektrike, 4 dritare elektrike, timon me 3 rreze, Dritare elektrike, pedale alumini,
Speedometra të bardhë, pako lëkure, Drejtues i fuqisë, Sfondi i shpejtësisë së bardhë, Selia e shoferit e rregullueshme në lartësi, Kuti ingranazhesh automatike, dysheme dyshemeje.
Siguria: Goma të ndezura, ESP, 6 airbag, sensor shiu, ABS, drita e tretë e frenave.
Anti-vjedhje: Alarm, bulona kundër rrjedhave të rrotave, gdhendje qelqi.
Te tjera:
Ndalohet pirja e duhanit, kompleti i riparimit të gomave, libri i shërbimit, fenerët e përparmë. Drita LED e ditës, Faturat e mirëmbajtjes, Drita

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.