Peugeot 607 viti 2002, Gri, 200000km

Njoftime të ngjashme

Gjendje shum e mir motorike dhe xhenerike; ; Taksa te sapo prera Fier
E shitur
Modeli: 607 
Viti: 2002 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 200000 km
Ngjyra: Gri 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Shitet ose ndrrohet ne gjendje te mir kamjo automat

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.