Peugeot 307 viti 2005, Gri, 1.6L, 199000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet ose ndrrohet ne gjendje te mir kamjo automat Fier
Ne gjendje shum t mir si Jasht e brenda shitet per arsye mos perdorimi Fier
Peugeot 407sw-2.0 Diesel, Viti Prodhimit 2005 me 233.000 km, sapo ardhur, sapo targuar letra te paguara deri ne 03.09.2020, shume pak e perdorur ne Shqiperi, tavan xhami panorama, sallon gjyse. Fier
Shitet Peugeot 207 1.4 hdi viti 2012, km 129000, me tvsh te paguar, ardhur nga Firenze Itali me. 06.06.2019 Fier
Shitet Peugeot Partner 1.6 hdi viti 2008, km 118000, me tvsh te paguar, ardhur me. 12.06.2019 nga Siena Ita. Fier
1 900€ I diskutueshëm
Shtuar: 1 qershor 2021, numri: 114074
Modeli: 307 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 199000 km
Ngjyra: Gri 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.6 litra
Gjendje shum e mir motorike dhe xhenerike
Taksa te sapo prera

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.