Peugeot 207 viti 2008, Gri, 1.6L, 147000km

Njoftime të tjera të ngjashme

SHITET PEUGOT 207 1.6i AUTOMATIKE E ARDHUR NGA ZVICRA SAPO TARGUAR SHERBIMET E SAPO BERA; 4XHAMAT ELEKTRIK PASQYRAT ELEKTRIKE + ME PALOSJE KOMANDA NE TIMON PILOT AUTOMATIK ABS ESP SENSOR SHIU +. Fier
Shitet Peugeot 308 model i ri 1.6 nafte klima abs esp kompjuter bordi xhama elektrike pasqyra elektrike radio-cd me komanda ne timon tempomat liber sherbimi per verifikim km Tuv ne Gjermani m. Fier
SHES PEUGEOT 3008 DIESE. XHAMA TE ZINJ ORIGINAL ME PERDE KOMANDO NE TIMON BOJ PERL E BARDH DISQE TE 2016 ME GOMA TE REJA LETRAT TE PAGUARA PER 1 VIT TE GJITHA SHERBIMET TE KRYERA TE PEUGEOT M. Fier
SHITET PEUGOT 207 1.6i KAMBIO AUTOMATIKE E ARDHUR NGA ZVICRA E SAPO TARGUAR TAKSA + SIGURACION 8.2020 FULL4× XHAMAT ELEKTRIK PASQYRAT ELEKTRIKE + ME PALOSJE KOMANDA NE TIMON KLIMA ABS ESP SENSO. Fier
Peugeot 206cc 1.6i e porsaardhur nga Italia me dogane te pagu. Ka klima dixhitale, airbag, abs, timon hidraulik, kabrio ne gjendje funksionale, makina eshte ne gjendje te shkelqyer, gati per cd. Fier
1€
Telefoni:
0692405000
Shtuar: 24 tetor 2019, numri: 1804
Modeli: 207 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 147000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Kabriolet 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.6 litra
Pezho Motorr 1.6 Nafte, kabriole metalike me buton, 147.000 km origjinale te verifikueshme, xhama te zinj, klima bixona, komanda ne timon, CD mp3, pasqyra me palosje, esp, xhama dhe pasqyra elektrike, drita inteligjente sipas kthesave, mbyllje qendrore, disqe alumini, goma te reja 80% etj... Makina sapo ka ardhur dhe eshte me dogan te paguar. Ne gjendje perfekte, e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj. Cmimi i diskutueshem ose mund te Nderrohet me makin tjeter... Cel: 0692405000 Viber / Whatsapp

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.