Opel Insignia viti 2014, Gri, 2.0L, 156000km

Njoftime të tjera të ngjashme

me doga te paguar gomat e reja 100% makina eshte shume e ekonomike me garanci mund ta kontrolloni tek mekaniku juaj i besuar Fier
SHITET OPEL NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUA; ; 2XHAMAT ELEKTRIK PASQYRAT ELEKTRIKE KOMANDA NE TIMON KLIMA RADICD KOMJUTER BORDI ABS ESP SENSOR SHIU + DRITE 2CELSA KM 165512 TE CERTIFIKUARA ME LIBE. Fier
Opel Corsa 1.3d 5 Por; Cel: 0692026426 do dit ora 10: 00-20: 00; Me dogan t pagu; Motor 1.3 Naf; 160 mij; Viti 2006; Kambjo manua; Xhama elektr; Klima/Abs/Airb; Radio; Mbyllj. Fier
Shitet Opel Astra 1.7 cdti Cosmo viti 2011, km 114000, me tvsh te paguar, ardhur me. 14.12.2019 nga Siena Ita. Borici Auto Tregti automjetesh Mbrostar ura Fier; autoborici@gma. com Fier
shitet Opel Astra; portbagazh; Viti 2005; motorr 1.9 naft; kambio manuale 6 + 1; km 256.000; e sapo ardhur nga gjermania; me dogan te paguar Fier
10 000€
Shtuar: 1 mars 2021, numri: 113957
Modeli: Insignia 
Viti: 2014 
Kilometrazhi: 156000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Universal 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Kuaj fuqi: 193 
Klasa ekologjike: Euro 5 
Disqe 18 me goma 90%, sallon mershine shume i paster, climatronic 4 zona, abs, esp, airbag, pasqyra me levizje dhe ngrohje, muzika BOSSE, sensor parkimi para, mbrapa, ndenjese me grohje ftohje, timon multifunksional me ngrohje, navi te madh me touchscreen origjinal nga fabrika me hartat e te gjithe botes, makina eshte ne shume gjendje te mire nga ana motorrike dhe xhenerike, shume e shpejte dhe ekonomike. Makina eshte e sapoardhur nga zvicra super super e paster Me dokumunta te prera dhe te gjitha sherbimet e kryera te opeli ne zvicer me liber sherbimi cdo gje.
SUPER E SIGURT NE RRUGE
MAKIN IDEALE PER FAMILJE
MUNDESI KONTROLLI NE KONCENSIONAR

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.