Nissan Qashqai viti 2010, Gri, 2.0L, 230000km

Njoftime të tjera të ngjashme

ME DOGAN TE PAGUAR; ; E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA; ; 4XHAMAT ELEKTRIK KOMANDA NE TIMON PILOT AUTOMATIK KONDICIONER ABS ESP RADIO CD + AUX + BLUETOTH ABS ESP SENSOR SHIU + DRITE Fier
Nissan Almera, makina eshte ne gjendje super nuk ka nevoj per asnje sherbim jan bere te gjitha; Letrat deri ne maj 2020 Fier
NISAN NOTE I SAPO ARDHUR ME DOGANE TE PAGU. MOTORI 1.5 NAF. VITI 2006. NE GJENDJE SUPER ME 130MIJ K. Mundsi financimi me keste mujore Fier
Okazion Nissan Micra 1.3 Automatike Klima 3-dyer disqe alumini komanda ne timon liber sherbimi dhe kontroll teknil Tv ne Gjermani dogane e paguar dhe targa te saponxjerra per here te pare me pril. Fier
Makina eshte ne gjendje te shkelqyer teknike dhe inxhinjeri. Makina eshte e ardhur nga Gjerman. Makina eshte e gatshme per cdo lloj prov Fier
7 700€ I diskutueshëm
Shtuar: 13 maj 2020, numri: 113433
Modeli: Qashqai 
Viti: 2010 
Kilometrazhi: 230000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
ABS ESP Airbags Mbyllja qendrore Pasqyra elektrike Xhamngritës elektrikë 
Klimatronik.
Sensor Parkimi.
Kamer mbrapa.
Timon Multifunksional.
Radio CD.
Kompjuter Bordi.
Disqe alumini.
Drita mjegulle.
etj

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.